• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dcera má ráda zrcadlo. Prý se k němu děti nemají dávat

19. října 2007 
Ahoj holky, právě jsme objevily zrcadlo. Kačence se strašně líbí, nemůžu jí od něj odtrhnout. Někde jsem ale slyšela že se malý děti k zrcadlu dávat nemají, nevim proč a co je na tom pravdy, už jste to slyšely? A taky se vašim dětem zrcadla tak moc líbí?
14. říj 2007 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,nám jsou tedy necelé 4 měs, ale zrcadlo taky milujeme, já dělám ksichtíky a malej se děsně řechtá!!! A nikde jsem m.ajka neslyšela, že by se k němu neměli mimča dávat..ale jestli je to tak, tak čekám na rady zkušenějších maminek :confused:
14. říj 2007 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jsem slyšela, že se nemají dávat, ale nevím proč, mamka mi říkala akorát, že jsou pak prý marnivé :slight_smile: tak to asi přežijeme :grinning:
14. říj 2007 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Takhle brzo? My až nedávno. To bude z Filípka asi model :slight_smile:
14. říj 2007 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to nevim po kom :grinning: ale ta marnivost... to mě asi dávali před zrcadlo :grinning:
14. říj 2007 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak nám se zrcadlo taky strašně líbí a nikde jsem teda neslyšela,že by se to nemělo.Deniska se řehtá na celé kolo :grinning: .Nevím,čím by to těm prckům mohlo ublížit :wink:
15. říj 2007 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem to taky slyšela, ale je to nějaká pověra..takže se dětičky sami sebou můžou kochat :grinning: ...náš malej jakmile se tam vidí, tak se hned líbá :grinning:
15. říj 2007 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak maly se zrcadlo strasne libi,davam ji k nemu casto.Dost jsem v chytrych knihach cetla,ze se tam maji deti davat.ze to podporuje rozvoj.Dokonce i zrcadylko do postylky se ma dat.Vzdyt i na tech vyvojovych hrackach byvaji malinky zrcadylka.A ty deti asi do 15 mesicu nevedi,ze se divaj na sebe..
Bez obav :wink:
16. říj 2007 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak naší Natálce se zrcadlo taky moc líbí. Jen se tam zahlídne, tak se řehtá jako jelito. Teď se začala i pusinkovat. :grinning: Já myslím, že špatný to nebude, jak píše ria80, vždyť malá zrcátka se dávají už třeba na hrazdičky, který jsou úplně pro malý mimísky. :wink:
16. říj 2007 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nám se taky líbí, hlavně bylo komické, když Matějíček chtěl olizovat toho kluka, co se choval u jeho mámy. Prý byl nějaký studený :grinning: Takže je zrcadlo momentálně hitovka :slight_smile:
Nedávání k zrcadlu asi bude zase nějaká pověra. Zrovna tak jako stříhání vlásků do roka... Ale co má člověk dělat, když vlásky lezou prckovi do očíček???
17. říj 2007 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, ja jsem naopak cetla, ze se miminka k zrcadlum maji davat (doporucovane jako hra pro miminka kolem pul roku)..ze se rozviji jejich vnimani, vidi sebe i maminku dvakrat..myslim si i za sebe, ze to urcite nemuze byt na skodu.
18. říj 2007 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
naše Linda se nedávno začala smát, ale u zrcadla, to se přímo řehtá - bez zvukových efektů, zatím.
Určitě jde o pověru, to jsem ještě neslyšela.
18. říj 2007 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Detem zrcadlo urcite nevadi. V tomto veku ale jeste dite nechape, ze se v zrcadle diva na sebe. Mysli si, ze je tam jine dite a ono se smeje na nej. Alespon tak jsem se to ucila na fakulte. Hanna zrcadlo miluje a davam ji tam
18. říj 2007 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prý se nemají dávat k zrcadlu kvůli šilhání :wink: Ale my taky dáváme a moooc se ji to líbí, takže si myslím, že to nebude tak horký :slight_smile:
19. říj 2007 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek