Dcera má ráda zrcadlo. Prý se k němu děti nemají dávat

m.ajka
14. říj 2007

Ahoj holky, právě jsme objevily zrcadlo. Kačence se strašně líbí, nemůžu jí od něj odtrhnout. Někde jsem ale slyšela že se malý děti k zrcadlu dávat nemají, nevim proč a co je na tom pravdy, už jste to slyšely? A taky se vašim dětem zrcadla tak moc líbí?

kacka79
14. říj 2007

Ahojky,nám jsou tedy necelé 4 měs, ale zrcadlo taky milujeme, já dělám ksichtíky a malej se děsně řechtá!!! A nikde jsem m.ajka neslyšela, že by se k němu neměli mimča dávat..ale jestli je to tak, tak čekám na rady zkušenějších maminek 😕

slonik
14. říj 2007

taky jsem slyšela, že se nemají dávat, ale nevím proč, mamka mi říkala akorát, že jsou pak prý marnivé 🙂 tak to asi přežijeme 😀

m.ajka
autor
14. říj 2007

Takhle brzo? My až nedávno. To bude z Filípka asi model 🙂

kacka79
14. říj 2007

No to nevim po kom 😀 ale ta marnivost... to mě asi dávali před zrcadlo 😀

konoupek
15. říj 2007

tak nám se zrcadlo taky strašně líbí a nikde jsem teda neslyšela,že by se to nemělo.Deniska se řehtá na celé kolo 😀 .Nevím,čím by to těm prckům mohlo ublížit 😉

mikca
15. říj 2007

já jsem to taky slyšela, ale je to nějaká pověra..takže se dětičky sami sebou můžou kochat 😀 ...náš malej jakmile se tam vidí, tak se hned líbá 😀

ria80
16. říj 2007

Tak maly se zrcadlo strasne libi,davam ji k nemu casto.Dost jsem v chytrych knihach cetla,ze se tam maji deti davat.ze to podporuje rozvoj.Dokonce i zrcadylko do postylky se ma dat.Vzdyt i na tech vyvojovych hrackach byvaji malinky zrcadylka.A ty deti asi do 15 mesicu nevedi,ze se divaj na sebe..
Bez obav 😉

akcul
16. říj 2007

Holky, tak naší Natálce se zrcadlo taky moc líbí. Jen se tam zahlídne, tak se řehtá jako jelito. Teď se začala i pusinkovat. 😀 Já myslím, že špatný to nebude, jak píše ria80, vždyť malá zrcátka se dávají už třeba na hrazdičky, který jsou úplně pro malý mimísky. 😉

matysi
17. říj 2007

Nám se taky líbí, hlavně bylo komické, když Matějíček chtěl olizovat toho kluka, co se choval u jeho mámy. Prý byl nějaký studený 😀 Takže je zrcadlo momentálně hitovka 🙂
Nedávání k zrcadlu asi bude zase nějaká pověra. Zrovna tak jako stříhání vlásků do roka... Ale co má člověk dělat, když vlásky lezou prckovi do očíček???

helllena
18. říj 2007

Ahoj holky, ja jsem naopak cetla, ze se miminka k zrcadlum maji davat (doporucovane jako hra pro miminka kolem pul roku)..ze se rozviji jejich vnimani, vidi sebe i maminku dvakrat..myslim si i za sebe, ze to urcite nemuze byt na skodu.

dendisa
18. říj 2007

naše Linda se nedávno začala smát, ale u zrcadla, to se přímo řehtá - bez zvukových efektů, zatím.
Určitě jde o pověru, to jsem ještě neslyšela.

dygab
18. říj 2007

Detem zrcadlo urcite nevadi. V tomto veku ale jeste dite nechape, ze se v zrcadle diva na sebe. Mysli si, ze je tam jine dite a ono se smeje na nej. Alespon tak jsem se to ucila na fakulte. Hanna zrcadlo miluje a davam ji tam

natalien
19. říj 2007

Prý se nemají dávat k zrcadlu kvůli šilhání 😉 Ale my taky dáváme a moooc se ji to líbí, takže si myslím, že to nebude tak horký 🙂