Dcera snědla kousek papíru. Může se jí něco stát?

trija
23. lis 2011

Dcera mi dnes snědla kousíček papíru, má 5 a půl měsíce. Může se ji něco stát?

klarkass
2. říj 2016

Promiňte mě se zasekl mobil a nějak jsem to asi skopirovala a poslala zprávu která patří anickaff pardon

magdalenax
2. říj 2016

To je divný, dva nicky - jeden končící ff, druhý ss, pak dvě děti, holka 13 let, kluk 12 let a nezávisle na sobě během půl hodiny snědli kus střepu

magdalenax
2. říj 2016

@klarkass Ty hele, děláš si srandu jako z koho, nejprve píšeš, že máš holku a pak najednou píšeš o klukovi? ... s ním na pohotovosti, ....udělali mu vyšetření.....

magdalenax
2. říj 2016

@klarkass Jo takhle, už tomu rozumím, tak Tobě se nějak zkopírovala zpráva, kterou napsala anickass a Tys ji pak odepisovala tím, žes ji svým nickem poslala znovu.....
Tak tomuhle věří asi 99 % všech, co neumí ovšem ani pustit počítač

magdalenax
2. říj 2016

A ještě další souhra náhod, oba dva nicky registrované v říjnu 2016 a dneska máme 2. 10. 2016

magdalenax
3. říj 2016

@anickaff Takže Tvůj dotaz - první dotaz, ve 13.06 a ještě 17.35 jsi chtěla poradit?

magdalenax
3. říj 2016

Holky, upřímně by mi zajímalo, jaká ty vyšetření na pohovotosti ty děti od klarkass a anickaff, opravdu absolvovaly.

Jsem přesvědčena, že si tu z nás jedna osoba - pouze jedna, dělá jen legraci. A jestli nějaké dítě vůbec má je také otázka....
Navíc, nechce se mi věřit tomu, že by dítě, které evidentně spolklo kus střepu poslali domů, spíš by si ho tam nechali na pozorování. Kousek od mé tety bydlela rodina, holce bylo asi sedm let a z kousíčku vaječné skořápky měla akutní zánět slepého střeva, sotva ji zachránili,jen to předem nikdo vůbec netušil.
A tohle nevím dlouho, doslechla jsem se to náhodou, co dokáže bobkový list, jak je kousek bobkového listu v jídle nebezpečný, právě z důvodu, že dokáže normálně "prožíznout" střevo. Žaludeční kyselina (jak chcete, chlorovodíková, - solná) prý nemá šanci za dobu trávení ten bobkový list rozložit. ¨
Proto se divím příspěvkům o střepech......

klarkass
4. říj 2016

Dobrý den moc se omlouvám ale anickaff i klarkass jsem já. Promiňte. Víte nechci to vědět pro sebe ale musím pomoct mé kamarádce. Víte jedno dítě ji umřelo a o to druhé se teď hrozně boji. A právě její 12 lety syn vypil to sklo. Nevěděla jsem co ji mám poradit. Vy jste mi řekli že s tím na pohotovost. To jsem ji taky chtěla říct. Prej tam dojeli teda to mi tvrdí ale myslím že jo je starostlivá. Moc se omlouvám. Doufám že nebude už nic potřebovat. Abych vás neobtezovala.

magdalenax
4. říj 2016

@klarkass Promiň, ale nevěřím ani této pohádce

magdalenax
4. říj 2016

Založit dva nicky, které si svým způsobem protiřečí je věc jedna a věc druhá, starostlivá matka jede s dítětem na pohotovost, obvzláště, kdyby údajně měla zkušenost, kterou si zde uvedla.
Navíc, takhle velké dítě jen tak sklo určitě jen tak snadno střep nepolkne...

klarkass
4. říj 2016

Tak si nevěřte ale doufám že už nic nebude potřebovat a že vás nebudu obtěžovat. Pokud nebude potřebovat pomoct tak sem už nepůjdu nashledanou.

lajla
4. říj 2016

@klarkass upřímně? Tady pomoc nehledejte..tady nejsou lékaři,trochu toho rozumu a soudnosti,deti nejsou myši

iwet91
5. říj 2016

@klarkass Když budeš potřebovat pomoc nebo Tvá kamarádka, volej doktorum , to je nejlepší rada