Dcera snědla kousek papíru. Může se jí něco stát?

trija
23. lis 2011

Dcera mi dnes snědla kousíček papíru, má 5 a půl měsíce. Může se ji něco stát?

margeta
23. lis 2011

Když to byl jen kousíček, tak by se nemělo nic stát.

baibies
23. lis 2011

Já teda děti ještě nemám, ale určitě se jí nic nemůže stát, neměj strach!!!! 😉

jasekd
23. lis 2011

Snedla, asi pred 3 dny, neresim 😉

marketnieuw
23. lis 2011

snedla... jestli to nebyl toaletni papir, tak bud v klidu 😅

petra49
23. lis 2011

Náš by jed papír a vše ostatní radši jak jídlo 😀

rebelie
23. lis 2011

Myslím, že jí fakt nic nehrozí... celuloza je nestravitelná, takže se papír trochu rozmočí a projde skrz...

ja.na81
23. lis 2011

jo nas maly taky kousek snedl...mel obdobi kdy moc rad trhal casopisy a noviny a proste jsme to vzdy neuhlidali a nestihli vcas z pusiny vyndat... vsechno v pohode, neboj 🙂

coxa
24. lis 2011

Jasně, oba. a v pohodě. 😉

ined77
24. lis 2011

ahojky 🙂 ,

i u nás k tomu došlo a v pohodě 😉 🙂 .papír je nic....počkej až ti bude chtít prcek zblajznout nějakého vajgla venku 😝 😀 .

teerka
24. lis 2011

taky, taky. A v pohodě

moudivlacek
24. lis 2011

Jo kousek obalky Maminky, ukousel kus hlavy Petre Paroubkove, druhy den byl papirek celej v plence 😀

klarina_f
3. bře 2013

Otázka je stará, ale taky přidám... syn teď snědl kousek tištěných novin. Po přečtení toho jsem se uklidnila a došlo mi, že jsou i lidi s extrémní úchylkou. Jí papír, popel z cigaret, zeď, hlínu, sklo... kousek papíru teda nemůže ublížit. 😀

petrusew
3. bře 2013

😀 Naše ho jí pravidelně😀 Manžel naposledy říkal, že takovým stylem bude kadit slohovku😀 Nikdy se jí nic nestalo 😉

shak29
3. bře 2013

já sem kdysi spolkla prstýnek a přežila sem to... jen na chirurgii se strašně divili 😀 😀 😀

klarkass
2. říj 2016

Ahoj musím se zeptat moji dceři je 13 let a snědla střep asi cm na půl centimetru. Strašně se bojím že se jí něco stane. Prosím o vase názory?

fallingstars
2. říj 2016

@klarkass U střepu bych mazala na pohotovost.

luj89
2. říj 2016

@klarkass Neptej se na názory na internetové diskusi a mazejte na pohotovost!

klarkass
2. říj 2016

Dobře děkuji za odpověďi.

anickaff
2. říj 2016

Ahoj chci se zeptat mám syna 12 let a dnes asi kolem 11 hodiny vypil střep ze skleničky z hrdla. Prosím o vase názory?

anickaff
2. říj 2016

Bolí ho v podbřišku

anickaff
2. říj 2016

Mám o něj strach

lajla
2. říj 2016

@anickaff
strep by mel vyjit bez problemu Jedna se určitě o maly kousek? Muze vsak take dojit k poraneni gastrointesti­nalniho traktu. Nekdy se strepy zobrazi na RTG. Vetsinou projdou v pohodě...ale je potřeba sledovat. Kdyby měl velké bolesti,krvaceni tak.do nemocnice...
Dejte mu hodně kysaného.zeli...
Leč věřím že když se tak.bojite ,stalo se to.v 11 a pisete až o více než dvě hodiny později...tak jste určitě zvedla telefon a zavolala na pohotovost či.do nemocnice...nebo.se mylim?

eldrag
2. říj 2016

@anickaff kys. zeli nebo chleba spousta chleba aby se to obalilo

terezapetrova
2. říj 2016

@klarkass to spis vypada, ze si děláte legraci, pokud mate dite, kterému se tohle stane tak proboha nesedím u compu a jednám! Takze pohotovost hned! Pokud je to pravda držím palce ;)

anickaff
2. říj 2016

Prosím poraďte?

iwet91
2. říj 2016

@anickaff Co chceš jako radit ?? Mazej na pohotovost okamžitě!! A pokud si dělá někdo dobrý den, tak je to fakt ubohé 😉

anickaff
2. říj 2016

Samozřejmě že jsem s ním byla na pohotovosti udělali mu různá vyšetření. Řekli že máme hlídat stolici jestli nevyjde ven.

klarkass
2. říj 2016

Dnes u oběda mi dcerka snědla taky střep byli jsme na pohotovosti a taky nás poslali domu neboj se. Já myslím že by ji už bolelo břicho nebo tak.

klarkass
2. říj 2016

Já jsem se taky strašně bála a bylo to horší a horší teď z toho nemůžu usnout a chodím ji furt kontrolovat, ale jsou na světě lidé kteří ji sklo, cihly a popel normálně.

klarkass
2. říj 2016

Samozřejmě že jsem s ním byla na pohotovosti udělali mu různá vyšetření. Řekli že máme hlídat stolici jestli nevyjde ven.