Deratizace štěnic, jak dlouho budeme mimo domov?

88nela88
13. čer 2014

Mile maminky,
jsem na pokraji zhrouceni!!! :( vcera jsem se dozvedela ze sousedka v nasem rodinnem dome mela od rijna az do vcerejska ve svem byte stenice postelni a az vcera se prislo na to co ji tak dlouho kousalo.... Vcera vyhodila svoji postel a koberec. Perinu si nechala s tim ze je antibakterialni a ze ji vyprala v pracce a susila na slunicku. Nasledne cely byt vydezinfikovala savem a nejakou dezinfekci. Vcera jsme se na internetu docetli ze ty potvory se velice rychle mnozi a tim ze ona pouzila dezinfekci tak zdrhnou jinam... Ted asi pritel nasel jednu mrchu u nas v predsini. Mame doma 3.tydeniho syna a strasne se bojim ne tolik o nas jako o nej!!! Kdyz zavolame deranizatora coz na tom budu trvat jak dlouho se synkem bych mela byt mimo domov a budu muset se vseho zbavit? Postele nasi, miminka, matrace, deky, polstare, pohovka obleceni, kocarek???? Jsem vydesena!!! Nemate nekdo nejake zkusenosti??? Preden dekuji za rady!

marecek4
13. čer 2014

@88nela88 jukni tady,třeba Tě to trošku uklidní a budeš chytřejší : http://www.nanoit.cz/stenice/

incognito
17. zář 2015

Neli, jak tohle dopadlo?

klara9999
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
zelenaesmolda
14. dub 2021

@88nela88
jak souvisi antibakterialnost periny se stenicema?

88nela88
autor
14. dub 2021

@zelenaesmolda zeptejte se deratizatora. Přišli jsme o všechny věci na několik hodin snad 12 už si to nepamatuju.