Dithiaden nebo Kinedryl pro 18měsíční dítě?

blboun
7. bře 2016

Zdravím maminy a mám dotaz. Maličký (18 měs.) trpí nevolností v autě. Coculline nám nezabírá a tak sem se radila s Mudr. o něčem jiném. Poradila mi, že mu mám dávat půl hodiny před cestou 1/4 Dithiadenu, že na Kinedryl je ještě malý. Ale slyšela jsem, že 1/4 Kinedrylu je pro dítě menší zlo jak 1/4 Dithiadenu. Jsem z toho teda na vážkách. Chtěla bych, aby prcek v autě spal, ale zase nechci, aby byl jako mátoha celý den. Navíc má prý Dithiaden dost vedlejších účinků... Díky za rady

pampeklec
7. bře 2016

@blboun Mně doktorka doporučila Kinedryl, že sice to není ideální, ale nejlepší z možností... samozřejmě 1/4. V 14 měsících. Nakonec jsme to vyřešili bez něj (načasováním cesty a jídla, změnou zábavy v autě, víc pauzy, otvíráme okýnko a tak), ale pro jistotu ho vozím s sebou. Jo a docela pomáhá meduňkový čaj před cestou, trochu vlažného.

suzina08
14. bře 2016

Já bych byla pro Kinedryl, mám kamarádku a ty mají s dcerkou stejné problémy a taky berou Kinedryl. Dithiaden je zátěž i pro dospělý organismus a navíc se bere při alergiích a ne při nevolnostech v autě. Jediné, co to asi způsobí je, že dítko bude unavené. Proto bych byla radši pro Kinedryl 😉

prinnses
23. lis 2016

My máme asi nejlepší zkušenost s Kinedrylem. Krom toho je určitě důležité, aby bylo dítě před jízdou dobře najezené. V každém případě doporučuji ještě prostudovat příbalový leták - http://pribalove-letaky.cz/kinedryl