Do kdy olejovat mimi po koupání?

kachnik
6. dub 2008

Holky, do kdy mažete mimi olejem nebo krémem na celém tělíčku po koupání? Teď to teda neřeším, že bych to ukončila, ale dnes mě to napadlo.. jak ho budeme dlouho mastit. Díky

bramburka
6. dub 2008

no já teda nejak nemastim....jen nakremuju občas jako takovou masaž...před spanim.

adrianav
6. dub 2008

ja po kazdem koupani mazu Danecka olivovym olejem.myslim si,ze je to treba,aby byla pokozka krasne pruzna a vlacna...ja sama se taky mazu kazdy vecer po sprse kremem....urcite budu malyho mazat porad 😀 ..teda az bude velkej tak to necham samozrejme na nem 😀 😅

navi
6. dub 2008

asi jako adrianav, olejíčkujem a dlouho ještě budem 🙂 Voda pokožku vysušuje, tak je to určitě potřeba 😉

niega
6. dub 2008

Pořád ještě olejíčkuju slunečnicovým olejem a taky nehodlám jen tak přestat. U nás je hodně tvrdá voda, což pokožku strašně moc vysušuje.

ene
6. dub 2008

Me ta olejova konzistence strasne deptala, nicilo mi to veci a vubec jsem byla rada, kdyz jsme prvni flasku doplacali a presla jsem na detsky krem asi ve dvou mesicich.

sylvar
6. dub 2008

já teda neolejovala nikdy,jen natírám Niveou dětskou

janab78
6. dub 2008

Ja neolejuji, občas dám tělový krém od Weledy.

simlenka
7. dub 2008

já olejuju, ale až dodělám olejíček (od Nivea baby), tak přejdu na tělový mlíčko nebo krém, mám ještě asi půl lahvičky, oleje, takže počítám, že tak od 3,5 až od 4 měsíců s olejem přestanu

kim
7. dub 2008

Já teda taky neolejuju 😀 😀 měla jsem olivový olej, ale používala ho tak 4 první týdny, když byl Daník sušší, teď to vůbec nepotřebuje, máme pěnu do koupele, ta pokožku zvláční a myslím, že je to zbytečné ještě ho patlat po koupeli, já se taky nemažu, netrpíme na suchou kůži 😉

kometka5
7. dub 2008

malá má hodně suchou pokožku, takže musím do koupele přidávat olejíček, po koupeli mažeme tělovým mlíčkem od Hippu a ráno jí mažu obyčejným avirilem. 🙂

marinka
7. dub 2008

Taky olejíčku olejem od Weledy, ale ne pokaždé, tak co druhé koupání..

lukin
7. dub 2008

Já nemažu vůbec ničím, na co zbytečná chemie, když má pěknou pokožku i tak.

megee
7. dub 2008

tak já olejíčky nepoužívám po koupání mažu tělovým mlíčkem...

iwca
7. dub 2008

olejíček jsme nepoužívali vůbec.mažeme indulonou, ale jenom občas po koupání když cítím že má Ela sušší pokožku.

denousek
7. dub 2008

ja mazu olejickem od johnsona pro dobre spani a je to fajn...jinak johnsons je celkove na prd ale ubrousky aolejicek na spani maji dobry.. 🙂 pekne se nam po tom spinka 😉

jandalinka
7. dub 2008

Do koupele dám olejíček a pak jen namažu tělovým krémem.Olejíček jsme měli tak první měsíc a pak jsme přešli na krém.A budu asi po každé koupeli dávat krém,dokud nebude větší a pak se uvidí.Zatím vidím,že bez nakrémování jsme sušší 😅

andreea
7. dub 2008

Olejíčky používám denně,někdy i 2x,Viki má přesušenou kůži.A určitě mazat budu i dále. 😉

kristi
7. dub 2008

ja taky nemazu, davam ji Balneum hermal rovnou do vody

anatanka
7. dub 2008

Ja na to taky kaslu. Obcas, kdyz mam naladu, tak ji naolejickuju, protoze se mi libi, jak potom voni. Ale jinak dostane maximalne bepanthen na zadecek 😉

skuli
7. dub 2008

My mažeme obyčejným modrým Avirilem.Strašně mi to voní. 😝

kalo
8. dub 2008

Taky, jako SKULI, máme modrý Aviril a tím mázneme tak ob den, ob dva...ať si na to kůžička moc nezvyká..je to zbytečné...

kladenacka
15. dub 2008

ahoj. já mažu pokožku mimča po koupání slunečnicovým olejem koupeným v lékárně.

aponchie
15. dub 2008

ja neolejovala nikdy..snad jednou(ucpava to pokozku)excipial hydrolotio denne do dned v ramci masazi 🙂

danca81
15. dub 2008

já tedy mažu denně ale né olejíčkem (ten jsem používala první měsíc) ale krémem od Nivee

lenkakr
15. dub 2008

já olejuji někdy každý den, někdy obden

cazadora
15. dub 2008

já nikdy neolejovala ale mažu mastí leniens míchanou v lékarně a taky ještě dlouho budu olej mě ničil vadí mi ta konzistence

jitka83
15. dub 2008

Tak já olejuju zatím pořád. Asi sem vynechala všeho všudy 4x. Jinak holku sem mazala do roka, pak už sem to omezovala, až sem přestala úplně. Tak kluka asi taky tak. Pak už jen když se mi bude zdát suchej. Tak jako u holky. 😉

nikka.vo
15. dub 2008

mě říkala doktorka ať neolejuju preventivně, že je to hloupost... navíc se zbytečně zanáší póry

malý se mi taky osypal hned na začátku a tím olejem jsem to ještě zhoršila 😖 , takže potom mi řekla, že olej ne a mazali jsme suchá místa tělovým mlékem Excipial Lipolotion, ten používám i já, je vážně dobrý. Ale mazala jsem vždycky jen suchá, loupající se místa. Kůže se promašťuje sama přirozeně a díky tomu že se miminko denně maže preventivně, tak ztrácí tu schopnost tak kvalitně promašťovat sama... píšu asi nesrozumitelně 😅

kacka79
15. dub 2008

Tak my mažem tělovým mlíčkem od weledy nebo olejíčkem seba med. měla jsem i hipp olejík a taky dobrý. Filípek má od mala dost suchou kůžičku, takže mazat budu dokud se nechá 😀 😀

llucinka
15. dub 2008

Olejovala jsem denně do 6-ti měsíců, teď už jen občas (1x týdně) a suchá místa mažu mastí Excipial s mandlovým olejem a je super. 😉