Dokdy je nutné převařovat vodu?

kmotrice
21. dub 2011

Dobrý den, mám dotaz do kdy převařovat dítěti vodu? Máme jednu z nejlepších vod z kohoutku tak nevím. děkuji

knobloska
21. dub 2011

Ahoj, já jsem jí převařovala do roka. Ale když se na to podívám zpětně, asi to nebylo nutné. Co tam může být špatnýho že jo. 😉

marcelkap
21. dub 2011

Já původně chtěla převařovat do roka, ale když bylo malý 8 měsíců, tak nám doma došla a museli jsme udělat z kohoutku a už jsme u toho zůstali. Vypadá, že jí to nijak nevadí a aspoň odpadne kupování pet lahví - ušetřené peníze i čas věnovaný recyklaci 🙂

milejdy
21. dub 2011
coxa
21. dub 2011

Já jsem buď dávala kojeneckou z lahví - tu jsem nepřevařovala a nebo převařovala pitnou z kohoutku a to tak do roka. 😉

ladybugie
21. dub 2011

kojeneckou vodu z láhve, kupovanou, jsem převařovala do roka. Pak chvíli nepřevařenou a nyní točím vodu z kohoutkku 🙂

8petule8
25. dub 2011

Ahoj,
já nedávno někde četla že voda z kohoutku už má dneska přísnější parametry než ta balená, tak nevím 😕 Ale nám doktorka říkala že do roka převařovat, takže do roka jsem převařovala 😉

boruuvka
25. dub 2011

Kojeneckou vodu jsem používala do 6 měsíců a vždy převařovala. Od té doby používám vodu z kohoutku, ale také převařuju a budu i nadále - kvůli bakteriím. Nepovažuju to za velký problém, protože v rychlovarné konvici mám převařenou vodu pořád připravenou.

miona
25. dub 2011

Taky nad tím poslední dobou přemýšlím. Malé je 8 měsíců a ještě převařuju. Asi budu do roka.

lucie777
25. dub 2011

Kojenekou vodu sem nepřevařovala snad nikdy (od 4 měsíců sem dávala kaše, jinak byla malá kojená) a asi od roka dávám z kohoutku a taky nepřevařuju.. 🙂

lucieuhri
26. dub 2011

mi jsme kojeneckou vodu nekupovali vůbec, a rovnou jsme od mala převařovali vodu z kohoutku. Za našich babiček takové vymoženosti taky nebyli, a byli zdraví, takže voda z kohoutku a holka je zdravá a čilá jako buk.

romana29
26. dub 2011

převařuju si dycky večer na celý další den, ale když není a potřebuju rychle ochladit tu horkou, tak naliju z kohoutku 😅

kropinda
26. dub 2011

Kupujeme kojeneckou v PET a nepřevařujeme!!!Příjde mi to docela divný,dávat šílený prachy za vodu a ještě se s ní převařovat!!!!

sisip
26. dub 2011

já převařovala vodu asi do roka, pak jsem používala neperlivou tomu asi do roka a štvrt a ted u normální vodu

dana3262
27. dub 2011

Ja prevarovala asi do 9.m kojeneckou a od 9.m prevaruji z kohoutku. Tedy ted uz to trochu flakam a kdyz chce rychle napit, tak mu dam neprevarenou, ale snazim se stale prevarovat.

petruskaaa
30. dub 2011

asi do půl roka jsem převařovala kojeneckou,od půl roka jsem dávala nepřevařenou kojeneckou a po roce už normálka - já davám petkovou neperlivku,páč máme kohoutkovku špatnou,ale pokud je dobrá,tak no problem