Infrazářič. Je možno ho používat od mala?

abinka
9. bře 2008

Ahojte maminy 🙂

Chtěla jsem se zeptat máte zkušenosti s infrazářičem.vnávodu jsem nenašlo jestli se tím můžou nasvicovat i miminka.Malý je už měsíc zahleněný a nepomáhají kapky ano odsávání.chtěla bych ho nasvítit,ale mám strach aby mu to nijak neublížilo.

Moc děkuji za odpovědi

johanda
9. bře 2008

abinko, infrazářič vysílá tepelné záření (jako pec, nebo radiátor, ale cíleně a míň rozptýleně), takže pokud nehřeje moc intenzivně, miminu neublíží.

abinka
autor
9. bře 2008

johando a co je minimum???Dospělý člověk se může svítit 20 min.tak miminko 10 nebo jen 5min.??Radši míň že???

iza
9. bře 2008

abinka já rodila v Motole atam na pokojích nad přebalovákama měli infrazářiče..tak to patrně neškodí 😉

abinka
autor
9. bře 2008

iza fakt???To se ale blbě koukalo pod tím červeným světlem ne???

johanda
9. bře 2008

abi - tak to nevím, zkusila bych asi tak 2,3 minuty, těch 20minut pro dospělého je asi kvůli možnému přehřátí (nevím, jaký má ten váš infra výkon a jestli se dá regulovat). Pamatuju na infrazářič u babičky - klidně jsem se opíkala i hodinu a žiju.

denousek
10. bře 2008

abinko johanda ti odepsala ze mimimu neublizi ne minimum 😀

iza
10. bře 2008

počkat je infrazářič tohle?
😅
http://www.hshop.cz/infrazaric-eta-2518-90000.htm

normálka se to pustilo, když se děti svlíkaly, koupaly atd...my to máme taky doma nad přebalovákem

abinka
autor
10. bře 2008

johando já to blbě přečetla 😅 ale neva.
No to moje má 230V a 100W tak si z toho něco vyber 😀

iza nene to je lampa s červeným světlem.pomáhá při nachlazení,bolestech a stuhlých svalech.

iza
10. bře 2008

jo jako sluníčko jo?aha tak to já myslela tenhle co jsem na něj dala odkaz 😅
no tak to "sluníčko" mi teda vhodné vůbec nepřijde 😒

abinka
autor
10. bře 2008

hmm já právě nevím,ale nic jiného proti té rýmě mě nenapadá 😒

johanda
10. bře 2008

abinko a co je tam napsáno - vysílá to infračervené paprsky nebo i něco jiného? hoď když tak odkaz na net, to sluníčko, jak píše Iza neznám, taky jsem myslela běžný infrazářič.

iza
10. bře 2008

no ono se tomu kdysi říkalo sluníčko a my to měli doma...vím, že mě k tomu pouštěli když jsem měla nemocné dutiny(bylo mi asi 10),musela jsem mít černý brejle a byla jsem na tom asi 3minuty 😅 ..no ale to už je 20let 😉 tak se možná něco změnilo, ale já bych to teda nedoporučovala 😒
na tu rýmu bych hold stříkala mořskou sůl,odsávala,podložila postýlku, koupila si zvlhčovač vzduch...má i kašel?

jana_tacheci
2. črc 2013

Infačervené teplo je příznivé pokud není krátkovlnné, to znamená pokud je teplota infrazářiče spíše nižší.
Doporučuji infrazářiče s teplotou do 300°C, jinak jsou nejlepší infrapanely. Certifokované a bez elektrosmogu doma použáíváme k naší spokojenosti jako hlavní zdroj vytápění již od roku 2008. Spotřeba nízká, teplo vynikající. Opravdu lepší než od radiátorů nebo u podlahového topení. Určitě se obraťte na profesionální firmu. Naše topení dělali pražáci: http://www.usby.cz. Vědí o tom hodně a můžete se na ně obrátit....

adamkol
23. pro 2020

Skutečně, pokud infrazářič nehřeje příliš intenzivně a je v dostatečné vzdálenosti, miminku rozhodně neublíží. Doporučuji tedy raději slabší infrazářič do 2kW https://www.altatrading.cz/infrazarice-1-3-kw-2...

karelparth
Odpověď byla odstraněná
Zobraz