Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Jak často natíráte dítě krémem?

hanivasi
15. říj 2014

ahoj, mám 4.měs.chlapečka a potřebovala bych vědět, jak často bych ho měla natírat. Denně nebo vždy jen po koupání - tj. ob den?
jak to máte vy?

lv
15. říj 2014

já natírala obden, při koupání..

betelgeuzz
15. říj 2014

@hanivasi nenatírala jsem vůbec. 🙂

kajalka
15. říj 2014

taky nikdy, jen ven do mrazu bambuckým máslem ksichtík

herminka
15. říj 2014

Úplně stejně jako @kajalka
Vždycky se musím smát, když tu čtu, kolik některé holky utratí za kosmetiku pro děti, přitom stačí mýt v čisté vodě (v době, kdy se už zašpiní, už do ní přidávám dětskou emulzi Alverde), kůže se nevysuší a není ji třeba mazat.

kocicinka
15. říj 2014

Nikdy🙂

nonnni
15. říj 2014

taktez nikdy....

alcar
15. říj 2014

Zacala jsem natirat pote,co se objevila vysusena kuze az ekzem z obycejne chlorovane vody. Od te doby myju ve vode s Linolou a kazdy den natiram A-dermou. Ale pokud nemate problem, asi bych to nehrotila a natirala jen po koupeli, i kdyz si myslim, ze postaci pridat do koupele napr. treba tu Linolu (pozor na kdejaky olejicek - muze vysusovat, ten bych tam nedavala, pouze olej do koupele). 😉

olusenka
15. říj 2014

když má suchou kůži, jakože má (mají) skoro pořád, tak se snažím denně, aspoň ta suchá místa, mám speciální tělové mléko na atopický ekzém pro miminka a malé děti. Když byli obě děti miminka, hlavně u prvního, u syna, to jsem to opravdu denně dodržovala, ted už tolik ne.
Jinak v létě na sluníčko prakticky denně opalovacím krémem, v zimě zimním krémem obličej taky denně.

lucieandrlova
15. říj 2014

Krémem nikdy, jen po koupeli olejíčkem z lékárny za pár kaček. Jen v zimě v mrazu obličej bílou vazelínou..

scvrcek
15. říj 2014

koupala jsem denně, nemazala nikdy..

saralinda
15. říj 2014

Do cca 12m jsem mazala zhruba 1x tydne po koupani slunecnicovym olejem z lekarny. Pak uz nicim. Syna jsem vzdy myla jen vodou. Dodnes (20m) pouzivame jen mydlo na spinave ruce. Jinak nic a vse je ok.

pisisvori
15. říj 2014

Pridavam se k nazoru,ze nikdy. Koupala jsem a koupu kazdy den jen ve vode. Mydlo Bioderma az kdyz lezou po pisku. Krem v zime az kdyz jsou na sportaku na mimi v hluboke korbe netreba😉

myskin
15. říj 2014

Pokožku může někdy vysušovat i voda bez mýdla. Já jsem na obě děti používala Weledu. Skvělá je krémová koupel, občas jsem natřela tělovým olejem pro miminka. Taky si myslím, že čím méně kosmetiky tím lépe a když už tak dětskou bio. Cena je vyšší, ale dává se toho fakt maličko, vydrží dlouho.

lennus
15. říj 2014

Nemažu ho vůbec, má 10 měsíců, do vody vždy kápnu pár kapek olejíčku Delfínek, což je přírodní kosmetika Eone, která hezky promaže pokožku. Má ji hezkou a opravdu není nutné mazat, ale záleží, jaká je voda. Kamarádka je z HK a prý tam hrozně voda vysušuje a musí malou dost mazat.

ladie
15. říj 2014

Krém používám jen v zimě na obličej.
Jinak jsem mazala (a dodnes mažu) olejem nebo těl. mlékem každý večer po koupání. Je to součást rituálu.

ludva
15. říj 2014

Mám 3 děti a o všechny jsem se starala co nejlépe a dle nejnovějších a zaručeně nejlepších lékařských rad 🙂
Nevím, jestli to někomu pomůže : 1. dítko jsem mazala denně olejíčkem, 2. dítko občas po koupání, 3. nikdy.
Je to jako se spaním : 1. dítko spalo na bříšku, 2. jen na boku, 3. jak kdy, ale nejnovější trend byl tehdy na zádech.
Moje rada tedy zní, pečuj o své dítko tak, jak to tobě a jemu vyhovuje. Naslouchej svému instinktu a svému děťátku a na reklamy z lékárny nedbej 🙂

glimmer
15. říj 2014

Aničku nemažu skoro vůbec, Vítek má ekzémy takže ho mažu denně, několikrát denně. Ale pokub by neměl ekzém, tak má taky smůlu 🙂

anina32
15. říj 2014

Oba jsem každý den koupala a po koupání mazala.

soleilll
15. říj 2014

@hanivasi Pokud nemá problémy s pokožkou, že by byla suchá, nemusíš natírat vůbec. Já používala jen krém na obličej v zimě ven, jinak nic.

Sem začni psát odpověď...

Odešli