• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jak chránit dítě v noci před komáry?

18. června 2014 
Prosím o radu, už teď jsem si všimla, že je Barunka přes noc poštípaná od komárů :frowning2: A to je teprve začátek léta. Nemáme v oknech sítě...:unamused:
Vím, že existuje spousta opduzovačů hmyzu, ale mám obavy jestli jsou pro dítě bezpečné, zda nejsou zdraví škodlivé.
Jak to děláte Vy??? Prosím poraďte
Díky
30. čer 2008 ve 12:08  • Odpověz  • To se mi líbí
lennin:normálně dávám odpuzovač proti komárům do zásuvky. :wink: Nikdy jsem nenašla a nepíší,že by to bylo nebezpečné pro miminka :confounded:
30. čer 2008 ve 12:13  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Jandalinka: já jsem to tam také nenašla, ale ono to tak divně zapáchá, ty odpuzovače...
Jaké používáte?
30. čer 2008 ve 12:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Raid do zasuvky
30. čer 2008 ve 12:18  • Odpověz  • To se mi líbí
určitě ne ty obyčejné...Biolit nám zapáchá a odpuzovače s přísměsí zeleného čaje apod.také odmítám.Nejlepší obyčejný bez vůně Raid
30. čer 2008 ve 12:22  • Odpověz  • To se mi líbí
taky existuje síťka na postýlku :wink:
30. čer 2008 ve 12:23  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
My jsme používali biolit-takové zelené vyměnitelné polštářky-když dojdou, jsou bílé...
30. čer 2008 ve 12:30  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
tak to se po těch sítích mrknu
díky
30. čer 2008 ve 12:31  • Odpověz  • To se mi líbí
síť jsme vyzkoušeli,ale neosvědčila se.U nás komáři lítají i přes den,takže mívám vlastně přístroj v zásuvce skoro celý den i noc. :wink:
30. čer 2008 ve 12:37  • Odpověz  • To se mi líbí
ted je nakej novej, Raid na den i noc...
30. čer 2008 ve 12:38  • Odpověz  • To se mi líbí
já dávám taky destička Raid, nebezpečný je to snad jen pro rybičky..a to by to ještě muselo b ejt vhozený do akvárka :sweat_smile:
30. čer 2008 ve 12:39  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
SISS :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. čer 2008 ve 12:40  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
tak já také koupím ten Raid do zásuvky...
jsou to vyměnintelné destičky nebo tekutina?
30. čer 2008 ve 12:45  • Odpověz  • To se mi líbí
ja mam tekutinu :slight_smile:
30. čer 2008 ve 12:45  • Odpověz  • To se mi líbí
já mám tekutinu,je to praktičtější a nemusíš nic vyměňovat každý den :wink:
30. čer 2008 ve 13:33  • Odpověz  • To se mi líbí
tak teda v řecku jsem vyfotila komára přímo vedle odbuzovače. Pomáhalo jen vymlátit je a utemovat okna, což je ale dost nepříjemný bez klimatizace.
30. čer 2008 v 18:22  • Odpověz  • To se mi líbí
tak mě Mudra Raid, apod nedoporučila :unamused: ...výhledově pořídíme sítě do oken a zatím mám malou pod v noci moskytierou, přes den je to v klidu..
30. čer 2008 v 19:22  • Odpověz  • To se mi líbí
laura:a jaký důvod mudr. uvedla?!
30. čer 2008 v 19:39  • Odpověz  • To se mi líbí
když je otevřené okno, tak topodle mě neva, ale možná by z toho mohla bolet hlava, občas MUDrové něco nedoporučí, protože s tím nemají zkušenost.
30. čer 2008 ve 20:30  • Odpověz  • To se mi líbí
používáme taky raid tekutej.
30. čer 2008 ve 20:36  • Odpověz  • To se mi líbí
leninn - my máme sítě v oknech a řekla bych, že je to nejlepší........
raidy a podobné do zásuvek se nemají používat ani v místnostech kde jsou rybičky. je to pro ně prý toxické......
30. čer 2008 ve 20:38  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Hankah: my výhledově, až budeme měnit okna za plastová, také plánujeme sítě, ale to ještě potrvá a teď to musíme nějak řešit, protože přes dnešní noc měla tři pěkné štípance, chudinka...
Mám strach, aby ji nebodl nějaký infikovaný, zase nebyla žádná zima a je jich moc :cry: :unamused: :angry:
Asi nám nezbyde, než koupit také ten tekutý raid, nebo tu síť na postýlku, ale to zase Jandalinka psala, že se jim neosvědčila...
Ale něco udělat musíme, a to co nejdřív...
Moc díky za zkušenosti :astonished:
30. čer 2008 ve 21:24  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj, my máme v ložnici v okně síť. sousedka má sítě, ale ne s rámem, nějak se to nalepí do okna, takže to jde vlastně do každého okna. Raid bych si do ložnice nedala kvůli malé, prostě mi to nepřijde zdravotně moc ok, ale netvrdím, že můj názor je správný, paštika taky není ok a malá ji jí :grinning:
30. čer 2008 ve 21:28  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
když my máme ta velká stará vyjklápěcé okna...
do nich právě žádná síť nejde...
koupili jsme starší baráček...
30. čer 2008 ve 21:33  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
vyklápěcí :sweat_smile:
30. čer 2008 ve 21:34  • Odpověz  • To se mi líbí
My teď používáme Raid, ale když byla Adu malá koupili jsme tu lampu proti lítajícímu hmyzu, ale vydává trochu světlo , což by jí teď budilo a navíc to prskne, když tam vletí komár, můra a vlastně dostane ránu :confounded:
30. čer 2008 ve 21:35  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Macanet: tak to už raději ten Raid...
30. čer 2008 ve 21:38  • Odpověz  • To se mi líbí
leninn, zkuste nějaký OBI nebo něco takového, jak píše janda79, jsou i sítě, které jdou nalepit na okno, jsou dost velké i na balkonové dvěře. dej to na jednu půlku okna, tu otevírej večer a druhou přeba přes den, taky otvíráme jen půlku, druhá je zavřená..........
30. čer 2008 ve 21:39  • Odpověz  • To se mi líbí
my dáváme síťku proti komárům přes postýlku,sehnali jsme ji v běžném obchodě s dětským zbožím
30. čer 2008 ve 21:46  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Hankah, ale my máje jen jedno velké vyklápěcí okno, na to prostě síť nejde....takové ty staré typy oken, co se vyklápějí spodem okna dovnitř místnosti a vrchem okna ven...jako tykové ty točící dveře do hypermarketů... :frowning2:
30. čer 2008 ve 21:48  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ssaara: podívám se po těch síťkách
kolik tak asi stojí?
30. čer 2008 ve 21:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek