Jak chránit dítě v noci před komáry?

leninn
30. čer 2008

Prosím o radu, už teď jsem si všimla, že je Barunka přes noc poštípaná od komárů ☹ A to je teprve začátek léta. Nemáme v oknech sítě...😒
Vím, že existuje spousta opduzovačů hmyzu, ale mám obavy jestli jsou pro dítě bezpečné, zda nejsou zdraví škodlivé.
Jak to děláte Vy??? Prosím poraďte
Díky

ssaara
30. čer 2008

myslím,že jen kolem stovky...

leninn
autor
30. čer 2008

tak to je úplná pohoda
díky

mkr
30. čer 2008

taky používáme raid do zásuvky

petule.h
1. črc 2008

biolit do zásuvky odmala (stejné jako raid) ano cenově asi okolo 100,- náplň (vydrží celkem dlouho) a se strojkem tak 120??

nensy
1. črc 2008

lenin já tu sítku koupila a stála mě 100kč 😀

leninn
autor
1. črc 2008

Za chvili frcim do mesta,tak se po tech sitkach podivam...
díky všem

romana.st
1. črc 2008

Ahojky. Čtu vaši debatu....Také jsme měli problémy s komáry a všelijakou havětí. Zašli jsme do OBI a koupili jsme sítě do oken. Jeden balík stál kolem 65,-Kč. Je tam obrovská síť a samolepící páska se such. zipem. To jedno balení je na dvě větračky, nebo na jedno velké okno. My to teda rozstříhli a máme to ve dvou větračkách 😉 Je to super, žádní komáři, muchy ani očka....paráda

leninn
autor
1. črc 2008

Kdybychom měli normální okna, udělala bych to samé, koupila bych síťky, ale takto....
skončila jsem u tekutého biolitu ☹ 😒 😖

jaruskaaaa
1. črc 2008

my máme rait do zásuvky la enic nefunguje na 100procent

naarci
1. črc 2008

lauro,ja jsem se na to zrovna vcera doktorky ptala a mne zase rekla,ze odpuzovace muzu davat.Potom si vyber,kazdy doktor ma jiny nazor 😒

bihan
1. črc 2008

my máme aj sieťku nad postieľkou aj odpudzovač.. pre istotu 😀

harvyova
2. črc 2008

Zrovna predevčírem jsem tento problem rovněž řešila. Když jsem viděla, jak se malá ošívá, když kolem bzučel komár, tak jsem vytáhla tekutý Biolit do zásuvky a za chvíli už zase klidně spala. Četla jsem návod a nemělo by mimčům nic hrozit (nehrozí ani psům) jen je to škodlivé pro vodní organizmy, když se to dostane do vody.

abuelita
18. čer 2014

vhodné pokud není nic jiného honem po ruce=do 2l mísy vodu asi 1,5 l+1/2 bal. hřebíčku nechat 15 min. louhovat, pak scedit, v pokoji nechat 2-3 dny, odpuzuje komáry, vyzkoušeno-funguje to.

abuelita
18. čer 2014

Ještě mám vyzkoušeno a funguje to = Raid elektrický přístroj na suchou náplň, vkládají se malé modré obdelníčky, 1ks vydrží na noc a den, nové stojí cca 170Kč a náhradních 30ks cca 90Kč, opravdu fungují, já osobně asi komáry přitahuji, ale zapnu přístroj do zásuvky s novou náplní a mám celou noc klid, ráno si to dám do místnosti kam já chci, pokud je potřeba.