Jak očistit dětskou ohrádku?

cokolate
26. zář 2014

Moje neterinka prave uabydluje ohradku po druhem prckovi.Mate nejake rady jak ji ocistit aby mala nelezela v prachu a v chemikaliich? 🙂

frantiska85
26. zář 2014

Vysprchovala bych ji ve vaně. Namydlila a znovu osprchovala.

mina_
26. zář 2014

Jak píše @frantiska85 do vany, či sprchy, namočit, namydlit, popř. objet kartáčkem a oplachovat tak dlouho až nepoteče žádná pěna.. Já takhle dělala hrazdičku, která nešla rozebrat, použila jsem kartáček a lanza mýdlo. Namočila, namydlila, nechala několik hodin působit, pak opláchla a znovu namydlila a opláchla a bylo, ždímání je na prd, jedeš kousek po kousku a mačkáš růčo. Všechny fleky pryč a barvy jako nové 🙂
Nejlepší je to dělat někde venku na zahradě, pořádně osprchovat hadicí a nechat schnout na slunku - tak jsem dělala kočárek.. jen teď už na to počásko není... počítej s tím, že v koupelně to bude schnout několik dní, obzvlášť pokud se nacucá vrchní molitan na tom zábradlí.

veruska007
26. zář 2014

Osprchovala bych ve sprcháči, umyla dětským šamponem nebo mýdlem vhodným pro děti a dobře umyla. Přeci jen, ne vše se třeba dobře smyje a dá se předpokládat, že prcek si celou ohrádku poctivě ožužle.