Jaké máte zkušenosti s nebezpečnými hračkami?

evavit
25. čer 2014

Ahoj holky, dnes jsem se zděsila při pohledu na stránkách arnika.org. Měli jsme doma rybičku r rolničkou, kterou dostal malý před 14 dny od mé babičky. Samozřejmě jak jí dostal tak jí cucal. Pak ještě asi nějaký dva dny jí měl v ručičce a snažila jsem se aby si s ní jen hrál ale cucání jsem se neubránila. Teď mám takové výčitky, že jsem tu rybu nehodila do popelnice hned. Malému je 9 měsíců. Snažím se aby měl jen kvalitní hračky a ejhle. Jaké máte zkušenosti vy?

lrg
25. čer 2014

@evavit A co myslíš, že se stane? 🙂 Já bych to zas tak nehrotila, rybu vyhodila a už bych si na to ani nevzpomněla. Moje dcera má hromadu značkových hraček, ale stejně jí nejvíc zajímá všechno okolo a strká do pusy vše, co není přikurtované. A toxikologický rozbor věcí ve svém bytě fakt nebudu dělat 🙂

evavit
autor
25. čer 2014

Víš, že v v tomhle máš pravdu taky jsem si pak řikala, že ovladač v puse má skoro každej den můj telefon občas taky. Každá máma chce pro svoje dítě jen to nejlepší to je jasný. Ale jak řikáš zajímá je to co nemá 🙂))
🙂

maia74
25. čer 2014

Hračky.....když byl kluk malý, nejvíc ho bavili věci z kuchyňské linky (samozřejmě ty ostré byli schované vysoko!!!!) Přilez, vytahal, chvíli dělal kravál a odlezl. Ve chvíli kdy bylo vše zpět se to opakovalo.... V půl roce když začal lézt, navštívil nedovřenými dveřmi WC a "vyčistil si zuby" štětkou od záchodu... V tu chvíli už nic neuděláš, jen jsem si říkala, že jestli nedostane žloutenku teď, tak už nikdy.... Je mu 16 a nikdy neměl ani chřipku!!!

somalicats
25. čer 2014

Asi tak... Moji malou nejvíc baví kalkulačka, mobil, snaží se plácat mi do notebooku, jíst papíry (nejlíp faktury, peníze apod.). Starší na roce ochutnala ledacos, co kde našla, to zkusila, u mladší čekám totéž 😀. Nejlepší podpora imunitního systému, jaká může být 😀. Horší to je s toxickými látkami v hračkách, ale krátkodobý kontakt není nutné řešit, hračku prostě vyhodit a je to.

lrg
25. čer 2014

Já jsem jako malá sbírala na chodníku vyplivnuté žvýkačky, protože mi je rodiče nechtěli kupovat 😀