Jaký použít dětský krém proti sluníčku?

gabrieka
23. bře 2016

Ahoj holky, prosím poraďte, jaký byste doporučily dětský krém proti sluníčku?

sara84
23. bře 2016

Meli jsme Cien z Lidlu, za par korum a vyborny, syn mel par mesicu a vse ok, pouzivali jsme vsichni doma 🙂

maxinkaa
23. bře 2016

Ladival, doporučila mi ho známá,která má lékárnu. Je na citlivou pokožku dětí i na vyrážku ze sluníčka.

lucinkaxxx
23. bře 2016

Já myslím,ze ten z Lidlu dokonce vyšel jako.jeden z nejlepších v Dtestu. Akorát u nás ho.loni neměli v nabídce, tak snad letos už bude 😉

gnozka
23. bře 2016

Záleží kolik dítěti je . Pokud ma méně nez tri roky určite 50+ s minerálními filtrem . Ten je pro nejmenší nejvhodnější . Muzu doporučit biodermu vychází nejlépe . Je dražší ale je to dobra investice . Pokud je dítěti více jak 3 roky a nema žasne potíže s kůži tak jak uvádějí holky lidl z těch levnějších a la roche z těch dražších . Pracuji v lékárně 16 let tak mam trochu zkušenosti 🙂 ale hlavne je mazat mazat mazat !!!!! Mam ted 5 měsíční dcerku a u kdyz na sluníčko nesmí jeste a je v kočárku uz jsem taky nakoupila 🙂

23363
23. bře 2016

My taky používáme Biodermu, celá rodina.

olivie14
24. bře 2016

Bioderma padesátka,s tou jsme prožili léto,sice byla malá trochu do modra, ale ono to má tak být,každopádně, žádná alergie ani nic jiného.

scai
24. bře 2016

Já nedám dopustit na daylong. Jediný, který opravdu vydrží celodenní koupání a nespálíme se. Takže já už neexperimentuji (spálila jsem se po drahém la roche a to byla 50ka) a kupuji si jen daylongy, i pro děti. Většinou teda máme doma dětský a tím se mažu i já. 😉

janawei
30. bře 2016

Nevěděla jsem si rady, tak jsem hledala inspiraci v dTestu. Nejlépe dopadl Ladival 50+ a Cien z Lidlu. Pořídili jsme Ladival, prcek je lehký atopik a mají variantu vhodnou i pro ně. Byli jsme s ním moc spokojení.