Je možno podat dítěti mléko AR i když neblinká?

gabrianka
16. srp 2009

bavila jsem se o tom s kamaradkou...ma hrozne problemy ze ji mala nechce v noci spat,porad ma hlad a budi se moc casto...je na UM.mleko AR ma udelat sve a zahustit mlicko v zaludku daleko vic nez klasicke norm.mleko..aby dite neblinkalo..je mozne to zkusit podat mimcu na noc kdyz se casto budi hlady?zadne vicesytici mleka na malou nezabiraji to uz ma vyzkousene..myslite ze bude lepsi efekt? 🙂 diky

beruska2x
16. srp 2009

no nevim aby ji ta neblinkaci slozka zbytecne nedrazdila 😅 zeptala bych se DR nebo bych cinkla na inolinku vyrobce, co je tam pridano navic....

gabrianka
autor
16. srp 2009

beruska asi jo...radeji se zeptat odborniku 😀 dik 😀

gabrianka
autor
16. srp 2009

ale tak ja si myslim ze to bude v pohode kdyz se tu mimcum podava no uvidim zeptam se...

gabrianka
autor
16. srp 2009

se tu ptam sama sebe a odpovidam si 😀 co to mleko obsahuje za krome pozmeneneho kukur.skrobu a co se tim vubec mysli ze je zmenen?asi tak aby se zahustil az v zaludku ...to znamena ze mimca neblinkaci toto nemuzou?ja nevim ale nic spatneho tam mozna nebude ne?

jeudi
16. srp 2009

gabri jestli chces aby to bylo husty kup si ten nutriton vyjde to levneji ale neverim ze ho to zasyti na dyl pac ja ho mam a malej ji kazdy tri hodky..a ani neverim ze ar ho zasyti na dyl..kolik je tomu diteti??prodavaji hami hajaja na dobrou noc

gabrianka
autor
16. srp 2009

pet mesicu a kolik toho nutritonu davas priklad na 120vody?ja jsem se o tom bavila s kamoskou a ona rikala ze musela davat na tolik 4-proste kolik prasku a ze ji to fakt vydrzi max na ctyri dny mala ji dost...ja nevim ale ty hajaja a mleka extra pro delsi zasyceni tomu neverim ja ani ona

gabrianka
autor
16. srp 2009

a neucpavaji ty mleka AR kvuli tomu ze jsou tak huste?

jeudi
17. srp 2009

to nevim co dela ar ale nutriton nas rozhodne neucpava spis naopak...davam tri nebo dve odmerky na 125ml bohate to staci ale stejnak se budi kazdy tri hodiny...ja taky myslela ze ho to zasyti

gabrianka
autor
17. srp 2009

jeudi a kamoscine male prave nestacilo dat na 120vody dve nebo tri odmerky..musela dat opravdu ctyri..jeji mala je rekordmanka v refluxu...a to jsem jen udelala priklad...jeji mala pije 150 vetsinou

jeudi
17. srp 2009

tak me malej po tom taky bleje ale jen kdyz ho prekrmim taky za necely mesic pribral pres kilo

mousunek
17. srp 2009

jeudi - pribirani i ublinkavani je u takhle malych deti uplne normal. Me malej pribiral za tyden i 800g okolo toho 2mesice do pul roka cca jde vaha i delka nahoru hodne rychle. jeste ted mi pribere behem 2mesicu 1Kg a 4cm

gabrianka - kolik je kamaradcine dcerce?

gabrianka
autor
17. srp 2009

5 mesicu

romankav
18. srp 2009

V 5ti měsících dítě přes noc jíst potřebuje..(ne teda každé, některé děti se nebudí, ale pokud se probudí hlady, ta je třeba mléko dát). Promiň, že to tak říkám, ale je to asi trošku "pohodlnost" tvé kamarádky. Ta AR složka nefunguje tak, že vyživuje, ale v žaludku není to mléko tolik tekuté, takže by tím vlastně mimčo "ošidila" - když jí dá v noci 1x najíst není to stejné, když jí dá 3x. Rozhodně bych přes noc dítě, které se vzbudí hlady, nakrmila.

halahalo
19. srp 2009

ja myslim, ze neni na skodu vyzkouset mleko, ktere by od jeji kamaradky malou dostatecne nasytilo a tim padem by mela potrebu menekrat jist.s pohodlnosti to nema podle me co delat.

romankav
19. srp 2009

Antirefluxní mléka jsou pro děti, které trpí refluxem. Dítě, které refluxem netrpí se krmí MM nebo UM. Měsíčnímu kojenci nebudu dávat rýžovou kaši, aby dlouho spalo, pro něj ještě není určená a totéž s AR přísadou do mléka.

aponchie
19. srp 2009

no nekdo si dela deti na paradu mi prijde..copak nez je porodite nevite,ze nevydrzi spat celou noc?ze s ek nim musi chodit nosit je utesovat?hm 😉

jeudi
19. srp 2009

podle me o pohodlnost jde kdyz si poridim dite tak musim pocitat s tim ze se bude v noci budit a ze budu muset vstavat taky me to nebavi vstavat kazdou chvili ale urcite nehledam neco cim bych ho nacpala aby spalo..a souhlasim s romankav ar mlicka jsou pro deti s refluxem a stejnak si myslim ze to mlicko ho nemuze vic zasytit...ze se stejnak vzbudi tak jako vzdy pri normalnim UM

schwarzovka
19. srp 2009

pohodlnost, pohodlnost...nic víc, proč jim furt rvát něco do bříška
miminko v bříšku dostávalo jídlo kontinuálně, to mimčo ani nepoznalo pocit hladu...a teď když je na světě, tak ho budí sebemenší náznak hladu...až bude starší, tak to vydrží dýl a dýl...a přestane v noci papat...
😎

schwarzovka
19. srp 2009

gabri nepruď, jo?

halahalo
19. srp 2009

tim,ze se vyzkousi jine mlicko,po kterem se dite bude menekrat za noc budit,je myslim,normalni a o pohodlnost tedy nejde.o pohodlnosti by to bylo,kdybych tomu diteti cpala napriklad odvar z vlocek a do toho sunar 🙂

aponchie
19. srp 2009

halahalo=gabrianka

aponchie
19. srp 2009

kuwa a kdo zjistil,ze ma hlad a ne treba neco jineho??? 😝 to jsou teda vymysly..dokud to jeji dite nevidim nemuzu objektivne poradit..budi s epac ma mury,koliky,je mu tezko,proste nechce spat,chce maminku,ma strach.je mu zima atdatd

halahalo
19. srp 2009

kdo to je gabrianka?

aponchie
19. srp 2009

hala proc nemas album deti? 😀

halahalo
19. srp 2009

uz jsem odpovedela do posty.

soanpe
19. srp 2009

sakra, co je to za matku, že jí obtěžuje krmit dítě????
prostě holka se mi zbudí a první, co je,tak jí dám mlíko.,čaj, vodu. jako fakt sorry, tohle je POHODLNOOOOST A LENOOOOST!
Prostě je vedro a tak má žízen žízen, může se bát, potřebuje pohladit.
mně se holky budí třeba 2x za noc (mezi 24.00-6.00) a prostě k ní vztanu,protože mě to neobtěžuje. já tu jsem pro ní, tak poč bych řešila takový kraviny, že musím dítě nacpat na noc,aby spalo.
tomu odporuje logika.když se přežeru, tak taky nespím,protože mi je blbě
tak proč si tu gabri, halahalo a jim podobné myslí, že u mimin j eto jiné?????

halahalo
19. srp 2009

asi se nechapeme.nema cenu to rozebirat.

soanpe
19. srp 2009

no to teda fakt nechápu 😅
kolikrát krmí dítě během 24hodin?

halahalo
19. srp 2009

tak to fakt nevim neznam vsechny jeji postupy ☹

aponchie
19. srp 2009

tak to ji nemuzes potom radit kdyz nevis co a jak dela vlastne 🙂