Jogurty Activia. Může je malá?

misellll
30. bře 2010

ahojky holky malé dělali výtěry ze zadečku kvůli průjmu a přišli na to,že jí chybí ve střevech zdravé bakterie.doktor říkal že jí mam dávat jogurty activia bílé,myslíte,že už to malá může?

janinac
30. bře 2010

Ahoj, jojo určitě můžeš..Mě je teda Adámek nikdy nechtěl, ale třeba budou Barborce chutnat 😉 Jinak já doporučuju dávat probiotika...např. Probian mimi...ten jeden pytlík rozmíchaný třeba v jídle nebo ve vodě, je stejně jako kdyby snědla kilo bílého jogurtu se živýma kulturama 😉

misellll
autor
30. bře 2010

děkuju moc,zkusám i ten probian mimi 😉 děkuju za radu 🙂

berenika39
30. bře 2010

misell, jj, aktivia je sice fajn, ale nezachrání to, to je jen na podporu , udržení těch hodných bakterií. kup v lékárně - poradí ti - probiotika pro děti, těch výrobků je plno, klasika jsou Probiotické kapky, ted už nestojí tolik, nebo ten Probian, lactobaciluss dělá nějaká švýc.firma, v lékárně ti pomohou. ale jen na aktivii nespoléhej, to je málo.

misellll
autor
30. bře 2010

berenik.:lactobaciluss máme doma jenže už ho mam otevřenej měsíc a neodvážila jsem se ho malé dát musím nejspíš koupit nový,že?

berenika39
30. bře 2010

tak to nevím, určitě to má omezenou životnost, mělo by to tam být napsaný - otevřené spotřebujte do...., nebo si cinkni doktorce.

misellll
autor
31. bře 2010

berenika tak jsem malé dnes koupila laktobacílky🙂tak uvidíme 🙂

berenika39
31. bře 2010

bezva. a neboj, to není žádná nemoc, prostě je někdy ve střevech trochu zmatek🙂))).

soanpe
31. bře 2010

laktobacily se nezkazí, jen vymírají.musí se uchovávat v lednici,jinak pomřou a bude to k ničemu 😉

soanpe
31. bře 2010

nám dr. doporučila Nutrolin-B sirup

janulazaynab
1. dub 2010

Ahoj,
my jsme dostali doporučení na Nutrolin-B, brali jsme ho docela dlouho, ale teď dávám Mikulkovi bílou activii anebo bílý jogurt Hollandii. Objednala jsem si z Polska probiotické kapky, uvidím, jak to zaberou, ale musím říct, že po tom Nutrolinu-B to bylo vážně o hodně lepší - jednak měl častější stolici, uklidnilo se mu bříško a měl větší hlad.

janulazaynab
1. dub 2010

Vzpomněla jsem si na jednu fotku, kde Mikulík baští Nutrolin-B 😉

karolina11
1. dub 2010

miselll, určitě se tim bilim jogurtem nic nezkazí. Vždyť tam neni nic škodlivýho.... 🙂

karolina11
2. dub 2010

Ten Nutrilon B je určitě dobrý. Kamarádce ho také dětská doktorka doporučila měla uspěch, pomohlo to... 🙂

germik
2. dub 2010

ja odporucam biele jogurty Hollandia, dávali sme od ukončeného 8meho mesiaca, takže už možeš 😉 /možno malej nebudu moc chutit, my sme bojovali asi mesiac a teraz ich miluje 🙂 a okrem toho sem-tam dávam probiotiká Biopron, odporučila mi ich Dr.

heliik
20. dub 2010

Ahojky, já malé kupuji jog.Activia a nemáme, žádné problémy. Učím jí na ovocnou chuť tak zkoušíme ty ovocné varianty, samozřejmě jí tím necpu každý den tak v týdnu dostane dva, a jak si mlaská. 😉 Se samostatným bílím jog, jsem nepochodila, to mi malá plive, kření se a zvadá se jí žaludek. 🙂
Ty jog. Hollandia jak píše Germik také dávám malé, ale pokaždé do toho přimíchám nějaké ovoce, nebo ždibek džemu, jinak mi to malá nesní.

mn.
21. dub 2010

Ahoj holky! Od kdy se smí dávat jogurty? Každý doktor říká něco jiného ☹

elephant
21. dub 2010

Sama za seba hovorím od ukončeného 8 mesiaca. 🙂

rimmel
21. dub 2010

tiez sa pridavam 8m

momin
21. dub 2010

souhlas s 8 mesicem.... 😉

malovani
22. dub 2010

Taky bych to viděla na konec 8. měsíce...

kocule
22. dub 2010

Mě včera pediatra řekla, že už můžem, máme 7 měsíců. 😀 😀 😀 Doporučila Hollandii, Kunín nebo Activii. 😉 Probiotika papáme každý den, krásně kakáme, určitě doporučuju. Pokud máte rozhozené trávení, kup si laktobacílky. Probiotické kapky jsou slabé, mají jen poloviční počet balcilků, nám nezabraly. 😉

malovani
22. dub 2010

Když jsem Evi krmila lžičkou já, tak jsem dávala klidně Activii, když začala jíst sama, dávala jsem Hollandii, protže je podstatně hustší a líp se jí to jedlo... teď už je jí to fuk, jí oba dva... jiný jsme nezkoušeli...