Jsou vitamíny pro díte po roce a půl?

pessy1
19. zář 2008

Ahoj maminky, nastává zima a trpíme na rýmu, kašel....Nedáváte ditěti nějakou prevenci, ve formě vitamínků?exisruje něco?nemyslím štávičky, ovoce.... 🙂

leandre
19. zář 2008

ahoj, zrovna tento tyden jsem kupovala pro malého vitamíny v lékárně, chtěla jsem tekuté, protože tabletky bych do něj nedostala. Dostala jsem Multi-sanostol od firmy Altana. Je to pro děti od 1 roku, dává se 2 lžičky za den. Je to dobré, je to sladké a má to pomerančovou chuť, takže to malému nevadí. Má to být mulvitamin s kalciem. Jde to i v těhotenství a při kojení.

kar.la
19. zář 2008

My dáváme multi-sanostol. Jsou to vitamíny pro děti od jednoho roku, takový sladký sirup.

http://www.lekarna-online.com/zbozi/1455717-mul...

Začala jsem ho dávat hlavně proto, že nám malá málo jedla, bála jsem se, aby měla dostatek všeho, co potřebuje...

kar.la
19. zář 2008

Koukám, že mě leandre předběhla 😀

kar.la
19. zář 2008

Pak jsou také ještě k dostání Multi tabs, pro děti 0-2roky, ale ty obsahují jen vit. A, C, D

lenerka
22. zář 2008

holky díky za radu
určitě si ten sirup pořídíme
chodíme plavat a už máme pořád rýmu
takže sirup snad do ní dostanu bude to se slzama,ale nedá se nic dělat
naše malá od malička bojuje asi to má po mě ach jo 😒

mapris
22. zář 2008

ahojte,
jsem ráda, že to tu rozebíráte. Já dneska koupila taky ten multi-sanostol a malé to chutná. Tak uvidíme. Jsem měla napřed blbej pocit, jestli jí zbytečně něčím necpu, ale má rýmu, tak si říkám, že jako prevence není špatné něco dávat. 😉

jakoubka
22. zář 2008

Ahojte.ja vitamíny nedávám,ale malej byl často nachlazený,2 krát angínu,tak jsem se ptala v lékárně jestli mají spíš něco na imunitu a doporučili mi Beta-glukan.Musím zaklepat(Ťuk,ťuk),zatím to funguje.Je tam napsáno až od roku,ale já jsem to začala dávat v 11.měsících,lékarnice říkala ,když to budu dávat v menší dávce,tak to nevadí. 🙂

janeses
22. zář 2008

Ahoj holky, já chtěla naší malé taky koupit nějakou prevenci před zimou a doktor mi doporučil Picovit. Jsou to vitamíny, kde je přímo napsáno, že se to používá, jako prevence před zimním obdobím. Dávám to malé asi týden, moc jí to chutná...říkáme tomu bombonek, opravdu to tak chutná, vždycky se na to těsí. Je to od jednoho roku. 😉

macejka
22. zář 2008

Ahoj
Pikovit mi doktor nedoporučil z toho důvodu,že prý barvý kůži do žluta.Ale kamarádka ho synkovi dávala a nebyl problém.Je tam dost vit.B.Já dávám malýmu (dnes jsem to shodou okolností koupila v lékárně) Echinaceu kapky.Dávají se třikrát denně(což není úplně nejlepší),ale prodávají i sirup jen je prý v menší koncentraci.Je to na přírodní bázy tak jsem zvědavá a doufám,že to pomůže.malej má momentálně rýmu a loni v zimě měl rýmu snad pořád a také bronchitidu dvakrát na antibiotika a jednou na inhalace takže jsme si také užívali.

janeses
22. zář 2008

Macejka, fakt? Tak o tom jsem nic neslyšela...zatím není nijak žlutá, no uvidíme, když tak písnu... 🙂

macejka
22. zář 2008

janeses

myslim,že se nemusíš bát,není to nic závadného.Ale jak jsem psala,kamarádka je dávala a nic z kůží její syn neměl 😉