Kdy přesedlat do sporťáku?

petular
4. únor 2008

Ahoj holky, zajímalo by mě, kdy jste "přesedlaly" z hlubokého kočárku na sporťák? Máme malého obříka, 5M a korbička pomalu začíná tlačit.... ☹

kocurek
5. únor 2008

bramburka
Matrixe, jak jsempsala, pouzivala na novorozene,pak dala do korby a nedavno jej vytahla a dala do polohy autosedacky a s fusakem original Jane je to skvele, jako ve sportaku. 🙂 a

adris69
5. únor 2008

brambur:matrix určitě ne,to je spíš taková lepší autosedačka nebo něco mezi sedačkou a korbou,abys to špatně nepochopila,normální jané-lůžko,to je korba která je určitě z těch plast.vaniček taková asi prostornější,než quinny tutově,taky jsem vybírala,dokonce mi vzhledem k tomu,že mám letní miminko a na zimu s fusakem skoro za půl roku,ty pevné vany vůbec vymlouvali a to né jen na jednom fleku,stejně jsem si nenechala říct,no a vejdem se krásně a nehrozí,že bychom už z důvodu těsnosti s fusakem museli měnit za sporťák,jak píše kocourek,dno je polohovací,takže kdo nechce jen spát,může si pozorovat se staženou střechou panoramata o stošest 😀 !Ale určitě mám oproti tobě asi spíš trpajzlíka 😝 !

adris69
5. únor 2008

jo jo,než se to načte,tak už je koukám pozdě....

adris69
5. únor 2008

kocurek:máte asi carreru,jak to je s nákup.košíkem u slalomu je to peklo,to jediný bych vyměnila 😖 ....

iza
5. únor 2008

ahoj holky, tak my máme Quinny auž týden je Jáchymek ve sporťáku....v korbě byl i s fusakem dost narvanej,ale přijde mi, že už je to ok od 6tého měsíce..taky si ty vycházky teď on víc užívá,pořád všechno kolem sebe děsně šmíruje 😀

andilek
5. únor 2008

já bych chtěla vydržet do 6. měsíce v hlubokým a pak přesedlat, no uvidíme jestli nám bude stačit, snad jo, žádní mega obři nejsme 😉

andrysek2
5. únor 2008

ahojik holkyja jsem daval a decka do sportacku kdyz jim byl tak sedmy mesicc 😀 😀

adris69
5. únor 2008

Já bych ho tam klidně nechala i teď,ale když se vejdem,prubli jsme to někdy už snad v listopadu,to mu bylo málo ale zdálo se mi,že byl hotovej z toho jak na něj najednou foukalo,tenkrát byl fakt vichr,byl nabalenej a ve fusaku,ale stejně je to dost změna jak je to najednou otevřený,ale korbu jsme sebou neměli 😖 !
Kámoška měla holku ve sporťáku už snad od třetího měsíce,páč jí hlubokáč ukradli,ale to bylo přes léto a to už se jí nechtělo na tu chvíli pořizovat,holce je rok a zatím vše v pohodě 😉 !?!

kocurek
5. únor 2008

adris69
Mam Jane CArreru a nemohu si stezovat, litam letadlem Ostrava-Praha-MAdridco 2 mesice a je to opravdu skvele, lehke, skladne. Hlubokou korbu JAne si nemohu vynachvalit, v lete ma odvetravani, ze se maly nepotil a v zime se tam krasne soupne fusak a kdyz jsem psala, ze jeste v 9.mesici byl v hluboke korbe, proste super....Matrix, je pravda, ze je spise, jako autosedacka, to mam ted jen na kratsi prochazky, kdy mi v nem maly nespi, ale uz chystam sportak....Prave jsme si koupila potah na sportak original Jane, ted se koukam na letni fusak taky od Jane...maji super slevy u vyrobce.. 😀

daasik
6. únor 2008

my mame Quinny a porad jsme v hluboke korbicce, i kdyz je tam s fusakem dost narvanej, taky mam obrika. uz jsem ho chtela dat do sportaku, ale ukazovala jsem dr, jak tam je, a ta mi rikala, ze je lepsi, kdyz je v hlubokym s pokrcenejma nozickama, do sportaku pry az kdyz sam sedi, driv ne, kvuli zadum

hackermartinka
6. únor 2008

ahojky, my máme taky Quinny,kvůli skladnosti atd.., koupili jsme trojkombinaci. Hluboká korba, sporták +sedačka, a musim říct, že ta korba je opravdu na NIC. Je strašně malinká, uzounká i krátká. Ještě že nebyla zatim tak krutá zima...Malej se zatim vejde do korbičky, ale ne ve fusaku, takže je zachumlanej v kombinéze, pod sebou má přeloženou deku,která mu po setehýnka zakrývá i nožičky a navrchu má ještě jednu deku. A nemůže si dát do strany ani ručičky..Ach joo

krikri27
6. únor 2008

Teda holky, já mít kočárek, kde musí být mimísek s pokrčenýma nožičkama a šprajclýma rukama, raní mě mrtvice 😠 asi nemáte extra obří děti, ale výrobce je extra vůl 🙄

siima
8. únor 2008

Ahoj holky, my jsme ještě v hlubokým a máme pořád hodně místa s fusakem i kombinézou, malá má 73 cm. Občas dávám poslední dobou do sporťáku, ale jen když jedu na brusle, mudra mi taky říkala, že dokud se sama neposadí, tak ne. Navíc mi přijde, že jí jde všechen studený vzduch rovnou do obličeje, tak dávám občas pláštěnku. Když se v hlubokým nudí, zvednu jí záda, aby viděla ven a je klid. Ale mooooc se těším, až bude jen ve sporťuku, je to pohodlnější 🙂. Jinak kamarádka má Casualplay a malá je ve sporťáku od 5 měsíce, do korby se prostě nevešla a to není žádný obr, takže to není jen Quinny a X-Lander, nic si z toho nedělejte. Těžko se odhaduje, když nemáte při koupi v ruce mimčo 😀 .

bramburka
8. únor 2008

no malá má dost místa na nohy,le málo místa na šířku... máme quinny a je to fakt uzky... no zatim to jde a potom snad bude bez fusaku...

aponchie
8. únor 2008

ja uz doporucuji zkouset kocarek s nejakym miminkem pac sousedka ma jane slalom a u hlavicky je siroky dole uzky malej ma 3mesice a je jak sardinka s fusakem bez skoro taky 🙄 to je des ve3mes pomalu uvazovat o sportaku

slevik
8. únor 2008

Ahojky, my máme cortinu, malá má asi 7,5kg a 68cm a furt jezdíme v hlubokým 😉. A v pohodě!
Ráda bych s korbou vydržela do jara, tak uvidíme...

gandy
11. únor 2008

Ahojky holky, nemáte někdo X-lander?? Nevím totiž jak je sporťák polohovatelný, jestli je uplně nebo ne?? Dík.. my totiž asi nevydržíme dlouho v korbě.. Máme 64 cm.. S fusakem jsme už pěkně narvaný, tak doufám že bude už brzo teplo nebo když by byl hodně polohovatelný, tak budeme muset asi dřív do sporťáku.. Ale to se mi moc nechce.. 😲

anatanka
11. únor 2008

Apon: Slalom, jo? Ja ho mam prave taky a maly je 7 mesicu a vejde se tam s fusakem uplne v pohode. Prave, ze me to dost prekvapilo. Ona teda ale neni zadnej obr.

sylvar
11. únor 2008

gangy, kámoška má x-lander a nadává na něj, právě že není prý polohovatelný, jak by měl, nejde prý do lehu ani úplně do sedu 😝

gandy
11. únor 2008

Sylvar: tak to si mě nepotěšila.. budu to muset vyzkoušet, jak to je... 😝

tvarohacek
16. únor 2008

ahoj, nevíte jaká je v reálu barevná kombinace golfek chicco ct 04..barva discovery, jestli kombinace černo zelená nebo hnědo zelená? chci si je pořídit a z náhledu to není úplně přesně poznat. dík 🙂

aponchie
16. únor 2008

ja je mam a je to cerno zelena

silvik
16. únor 2008

Ahojky, tak my máme hluboký ještě teď, a to má malá dneska 9 měsíců.... a má tam i fusák.. 😀 Máme kočárek
Roan... jo, a malá je normální velikosti, v osmi měsících měla 70 cm... 😉
Sporťák plánuju nasadit, až se kapku oteplí.... 🙂

aponchie
16. únor 2008

silvik a mate roan maritu nebo kortinu?

silvik
16. únor 2008

aponchie, koukni do alba té starší... já nevím, máme ho už tři roky, je to starší typ, takže asi ani marita ani kortina, to jsou snad novější typy, ne?

tvarohacek
16. únor 2008

aponchie: díky, a jseš s nima jinak spokojená? Tady na diskuzi jsem četla, že by měly být ok 🙂

aponchie
16. únor 2008

tvarohacek:ja jsem s nema spokoje sice je uz nepouzivam ale celkem jo.akorat jsem si nechala na ten nanoznik nasit v kabelkarne suche zipy nahoru aby male tolik netahlo do obliceje cimz jsem to zapinala az nad tim spojem bylo to ok,ta bouda jde cela preklopit dopredu aby na mimi nesvitilo a jinak dobre akorat ja si ho rozvrzala pac ho drncala do schodu a ze schodu ale to jde lehce opravit sprejem ws40 nastrikat a nevrze

aponchie
16. únor 2008

silvik:ten cerveny?je nadherny to je muj favorit akorat v tmavemodre je uzasny a veliky a hlavne vysoky a houpe a nema zadne kraviny na sobe nesnasim kdyz ma kocar spoustu kravin a vymozenosti tento je muj favorit a jeste bebecar stylo

silvik
16. únor 2008

Aponchie, je fakt ideální, odvozili jsme v něm starší holčinu, nechali jsme ho i pro druhé dítko... fakt krásně houpe, je prostorný, nepřeplácaný zbytečnostma (nelíbí se mi, když je na kočáru moc kapes, zipů apodobně...), krásně se pod něj vejde nákup, v hluboké korbě je polohovatelné opěradlo, takže když už se Markétce nelíbí ležet, zvednu jí to, sedí a kouká.... a je jí teploučko, nefouká na ní, nožičky taky v teple....fakt si nestěžuju....

silvik
16. únor 2008

A máš pravdu, je vysoký, já jsem taky docela vysoká (175 cm) a krásně mi padne do ruky....mimi není od země chladno, když je ve vyšším kočárku.... no prostě, když jsem ho uviděla, hned jsem měla vybráno... 😵