Kdy začít dávat na dudlík med?

monaberuska1
23. led 2008

Ahojky mamky🙂
chtěla jsem se zeptat od jakéhu věku jste začli dávat vašemu broučkovi na dudlík med??

zdenka26
24. led 2008

holky,to jsou zvyky našich maminek a babiček ale kdybych na ně dala tak mi malý už dneska jí krupici a polívky. 😀 ale nejlepší byla tchyně,když jsme přišli na návštěvu tak chtěla dát malému kinder čokolády. 😲 😲 😲 Jsem myslela,že tam padnu 😀

mikca
24. led 2008

přesně jak píše zdenka moresy babiček 😠 ...mojí neteři to dávala babička bez vědomí maminy, když jí hlídali..noa ve třech letech měla tak zežrany zuby, že ve předu neměla žáádný jen pahýli po špičákách 😝 ...tekže NIKDY!!!!! fakt nechápu že v dnešní době to chce ještě někdo praktikovat 😝

kyri
24. led 2008

zdenka: 😲 😲 😀 tyjo, tak to bych asi šla do kolen 😖

ema.no
24. led 2008

Určitě najdeš jiný způsob jak dítko uklidnit než mu dát na dudlík med...skazíš mu zuby..a to ti za to určitě nestojí...jojo holky babičkovský to je..ale u nás to bylo tak že jsme měli misku s vodou a cukrem a dudlík se namočil dal do cukru a do pusiny..já bych tohle dítěti teda nedala..já si mylsím že dudlík sám o sobě je šidítko dost velké

karotky
24. led 2008

Tak já také ne.Dulík nám postačí samotný jako pomůcka při usínání.Jinak ho přes den nemusíme.Kdysi se to dělalo jen proto,aby měla maminka od dítka na chvíli pokoj,ale pak na to doplatily zuby. 😖

kupinka
24. led 2008

Já med nebudu dávat v žádném případě...stačí mi zuby mé neteře ☹ ☹

reruna
25. led 2008

na dudel med nikdy, nechci chodit s tříletým prckem pak vrtat kazy 😠

kacka79
26. led 2008

tak to by mě nenapadlo... taky ještě odvar z máku, rohlíček do ručičky, odvar z vločk na noc a ostatní delikatesy.... jo a brečením se posilují plíce...to někdo řekně a já bych vraždila

bihan
26. led 2008

Ty brďo, mne sa pri takýchto otázkach a vyjadreniach tipu "dávam jej na cumlík cukor, lebo ho inak vypľúva" fakt vstávajú všetky chlpy na tele... Neide o to, že med je cukor, ale hlavne veľmi silný alergén....
A pri vete, že plačom si dieťa posilňuje pľúca (obľúbená mojej mamči) by som tiež vraždila 😉

aponchie
26. led 2008

ja myslim ze monaberuska uz to pochopila 😎

ulicnice
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
bramburka
26. led 2008

jo byste se divili, mě např. muj táta pořád nutí abychom ten med dali, sprdla jsem ho, ale vypadal že nechápe proč se rozčiluju! ☹

aponchie
27. led 2008

no jo rodice nastesti moje mama me to nenuti pro malou sama mi to delala kdyz sem byla mimi a jake mam zuby 😠 jinak je mi jasne ze za mejma zadama ji dava veci co ji omezuju viz sladke a jine kraviny ale zase si rikam ze babicky maji rozmazlovat a u rodicu ma bejt rad tak to neresim 🙂 ale med ne to by me nenapadlo ani omylem v dnesni dobe plne osvety to uz se upustilo po revoluci co pamatuju ja myslim ze monaberuska trosku ulitla ale uz ji dame pokoj urcite se ponaucila a jak to tady cte a vubec sem nejde radsi...takze mono:zadnej med radsi ji chovej a vydrz to detstvi utece jak voda proc ho nejak utisovat omezovat a tak jen si to vytrp nebo spis uzij vsecko 😀

rajka
27. led 2008

Holky med miminku a na cumel??? NIKDY!! Med je alergen (z včelího pylu) takže bych byla opatrná i u starších dětí. Ony ty babičky mají někdy názory, že nevěřím vlastním uším. Užila jsem si u první dcery. Moje babička nemohla přenést přes srdce, že dávám lepek a tudíž rohlíček až po roce věku. A odpírání sladkostí - to mi řekla, že týrám dítě 😀