Kdy začít dávat na dudlík med?

monaberuska1
23. led 2008

Ahojky mamky🙂
chtěla jsem se zeptat od jakéhu věku jste začli dávat vašemu broučkovi na dudlík med??

sakura77
23. led 2008

veru med nikdy.po prve je silny alergen,po druhe do jedneho roka sa vobec nema davat a po tretie,budes po kazdom raze umyvat zuby?vidavam "sikovne"mamicky ked chcu mat pokoj,strcia cumlk do medu,ale cumlik ma sluzit na ukludnenie,nie na jedenie.keby niekto dal mojmu cumel s medom,ruky mu odtrhnem!!!

dlinduska
23. led 2008

holky na dudlik vubec a ani tak moc ne doporucuje se az nejdriv ve 3 letech. duvdoy kazivost zubu a velky alergen!!!myslim ze se med da zrovna uplne vypustit a najit jinou alternativu.

schnek
23. led 2008

pokud něco na dudlíka na uklidnění, tak třeba Sab Simplex, ale med fakt ne, po tom se akorát pokazí zoubky 😉

vivian
23. led 2008

😲 ??

aponchie
23. led 2008

to nemuze myslet vazne nekdo v dnesni dobe po vsech tech zkazenych zubech z dob kdy sme byli male🙂)nikdy by me to nenapadlo to davat ,mamina mi davala porad abych byla potichu ono se nad tim uvazuje pac dite zrejme rve atd aby bylo v klidu ale na to jsou lepsi zpusoby nez mu znicit zaludek zuby a jeste ho vystavit alergii kor v dnesni dobe.ja myslela ze to delaji stare babicky a ne mlade holky co maji informace 😀 med ne!pochovat pomazlit

malovani
23. led 2008

nikdy! 🙄 co je to za nápad! 😕

f.nina
23. led 2008

Tak jen bych chtěla upřestnila se žaludkem nic neuděla,jelikož to jsou snadno rozložitelné cukry 😉 a k těm zubům,ptala jsem se v nemocnici na to a pokud-li je to v malím množství tak proč ne.Přece to těm dětem nedávate denně po litrech 😉

aponchie
23. led 2008

no to by ses divila jak jednoduche cukry umi udelat paseku v zaludku dospeleho natoz tak miminka co umi travit MM zatim .kazdy ma zaludek jinaci a nemuzeme vedet jestli zrovna ten jeji to snese.litry asi ne ale proc proboha?jeden rozumny duvod by me zajimal 😀

f.nina
23. led 2008

Třeba jsou děti které jsou k neutěšení a jen tohle zabíra viz. muj případ 😎

anney
23. led 2008

ježíš, to snad né!!!!!!Ta guma a sladký to je vražedná kombinace.Vyžírá to chrup, radši dát něco dobrýho na prst a né na dudel.Třeba banán nebo tak né??? 😕

aponchie
23. led 2008

f.nina:a videla jsi nekdy zuby po cucani medu?vis jak to zadelava na problemy?ono to nemusi rozezrat zoubek hned ale prej se to nejak dostane do sliznice a pomalu zevnitr rozerira rikala mi to zubarka ,nase malicka nikdy nemela spatne zuby ale pred par mesici mela vic sladkeho nez bylo zdravo ma prvni plombicku spatne sme cistili a ty kokyna!rikala ze je lepsi snist kousek cokolady nez neco cucat a lizat dele.ted uz davam majzla a liskam se za to ze jsem malo dusledna.ja vim ze je to nekdy na palici kdyz decko rve ale tohle se hrozne osklive muze vratit casem a ta bolest je desna.

syrael
23. led 2008

Nikdy!

jajinak
23. led 2008

Taky bych to v žádném případě nedělala. 😠 Neriskovala bych ty vyžrané zuby .I když je dítě ještě nemá,tak to působí přes dásně a pak můžou vylézt už hnědé.

susik77
23. led 2008

ja by som nedavala vobec kvoli zubom, ako uz pisali holky.ale nam super funguju na ukludnenie od malicka na dudlik 1-2 kvapky Sab simplexu 😉 je bez cukru a nevstrebava sa.je uplne neskodny 😉

mihapiha
23. led 2008

Nikdy.

nissanek
23. led 2008

nemáme dudel...nemáme na co dávat med... 😀 ale jinak...fakt blbej nápad 😝

majkeela
23. led 2008

NIKDYYYYYYYYYYYYY!!!!!!!!!!!!!!!!!!

andilek
23. led 2008

nikdy 😉

bara_d
23. led 2008

tak to byl asi špatný dotaz né 😒 ? Já bych dítěti med na dudel nikdy nedávala, co na to řeknou znoubky. 🤐

niega
23. led 2008

Kdy začít? Nikdy!!!

tlapicka
23. led 2008

Nikdy! uplne me ten dotaz vydesil!

katalines
23. led 2008

to je fakt blbý dotaz, nemá se dávat nikdy - teta to praktikovala na nejmladším synovi (ze šesti dětí) a chudátko m do dnes hrozně zkažené zuby a to chodí teprve do druhé třídy

katarina82
23. led 2008

Med na dudlík, to mě ani nenapadlo. A hlavně teda nevím nač?

kombloudek
23. led 2008

Med na dudlík nikdy,to najdeš v každé příručce...

jabber
23. led 2008

susik77 - mě teda dětská dr před Sab simplexem varovala hned jak se malá narodila, ať jí to nedávám, že je to děsnej chemickej sajrajt - tak nevím, jestli je tak neškodný 😖

zajdla
24. led 2008

Med na dudel?To není dobrý nápad.Zkazíš tím mimču zaby a to myslím vážně.I když žádné v pusince ještě nemá.A to nehledím na alergii,která se může u mimča projevit.Med se má dávat asi až od roku věku a to do jídla a ne na dudlík.

brnda
24. led 2008

ja bych teda med na dudlik nedavala,nedavala jsem ho dceři a ted malimu taky ne,znama dava na dudlik malimu sabsimplex na prdiky

sisstin
24. led 2008

med na dudlík?To v dnešní době ještě někoho napadne? 😒 😲 😲

janickabez
24. led 2008

Manžovi v práci radili rum 😀 😀 😀 😀 😀

aponchie
24. led 2008

nebo makovice 😀