Koupání s rodiči ve vaně. Od kdy?

kamcatko
7. bře 2008

ahojky...chtela sem se zeptat kdy se muze mimco zacit koupat s rodici ve velke vane....v pondeli nam budou 2 mesice a hlavicku uz vetsinu casu drzi sama...

kalo
7. bře 2008

My se s malou koupali tak nějak po měsíci...měsíci a půl. Na koupacím lehátku. Začali jsme na lehátku sprchovat, protože trpěla na prdíky a pomáhala nám večer masáž bříška sprchou...Od té doby jsme už malou vaničku nepotřebovali...

jandalinka
7. bře 2008

Já si myslím,že je to hodně individuální!My chodíme s malou zhruba od 2,5měsíce,když už držela hlavičku a neměla jsem strach,že ji upustím,uklouzne mi z ruk apod.Takže teď jeden den v malé vaničce a druhý den ve velké vaně 😅 .V té velké se jí to samozřejmě líbí víc 😀 .Má víc prostoru a může sebou mrskat! 😅 😀

kachnik
7. bře 2008

My jsme se s malým koupali snad od 3 týdne, vždy jsme s ním v pohodě manimulovali, ležel manželovi v klíně a skoro celé tělíčko měl ve vodě, byla to paráda. Praktikujeme to tak 1-2x za týden. Malej na vyrážky netrpí, má dobrou pleť.

aponchie
7. bře 2008

od narozeni spolu

lu777
7. bře 2008

po měsíci.. dali jsme míň vody a taky ležel manželovi v klíně 🙂

bramburka
8. bře 2008

asi bych rekla od 6ti nedelí... 😉

ivanka085
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
makovice88
29. led 2022

@ivanka085 Hlavne nenapadne, co? 😂

madbetka
29. led 2022

@ivanka085 Jako že bychom si třeba doprostřed obýváku postavili káď nebo tak něco, abychom se doma nekoupali ve vaně, která je k tomu určená? 🤔😁

@kamcatko Koupala jsem se s nimi téměř od narození, všechny tři to milovaly 🙂

journals
29. led 2022

@ivanka085 jak se dite nauci plavat samo ve vane? 🤦🏻‍♀️