Koupání v bazénku. Nahé? Ve stínu? Při jaké teplotě?

simlenka
7. čer 2008

Ahojky,
chci se zeptat, odkdy se vaše mimča v létě koupala v bazénku na zahradě a za jakých podmínek...

tj. jestli nahaté, nebo třeba v tričku kvůli sluníčku, jestli je bazének na sluníčku nebo raději ve stínu, při jaké teplotě atd...

Já už jsem kolikrát chtěla tu naši kočku vyžulit, koupila jsem jí jen takovej opravdu malinkatej bazéneček, spíš brouzdališťátko, když by si lehla na bříško, tak je jí akorát a je opravdu nizoučkej, ale všichni z mého okolí říkali, že je na to brzy anebo, že není dost teplo, přitom už byly vedra šílený...

schwarzovka
7. čer 2008

ahojky, taky by mě to dost zajímalo...zrovna včera jsem nad tím taky přemýšlela... 🙂

iris
7. čer 2008

ahoj, taky se přidávám, přemýšlela jsem, že malému koupíme bazének se stínidlem...

nensy
7. čer 2008

mě by to teda taky zajímalo.kámoška má kluka 6 měsícu a už se sním normálně koupe ve velkém bazénu.tak já teda nevím.no podle mě by to nemělo vadit. 😀

maart
7. čer 2008

Tak holky, mrknete do albicka...my jsme meli premieru minuly vikend....bylo krasne, teploucko, zadny vitr. Dala jsem bazenek pod slunecnik, malou jsem tam strcila odpoledne a to mela voda teplotu skoro takovou, jakou ma jeji vecerni vanicka. Byla nahata....a mooooc se ji ti libilo. Je fakt, ze tam byla jenom chvilku a museli jsme ji pridrzovat (samozrejme 😉 ), ale bylo to prima 🙂 . Doporucuji.

nensy
7. čer 2008

já si taky myslím že by to nemělo vadit 😀 já jenom čekám až napustíme bazen 😀

f.nina
7. čer 2008

Tak to náš malej se taky koupe nahatej a samo že mu napustím teplou vodu a ještě mu dávám na hlavičku klobouček kvůli úpalu. 😉

f.nina
7. čer 2008

Jo a mě taky všichni říkaly jak je brzo že není na to teplo,ale každá maminka by si to měla udělat podle sebe,sousedovic holčička chodila navlečená jak prase a náš malej se opodál koupal 😀 😀 😀 😀

nensy
7. čer 2008

no jasně to záleží na každé mamce jestli počká nebo ne 😀

maart
7. čer 2008

....navlecena jako prase...dobry!!!!...... 😀 😀 😀

jandalinka
7. čer 2008

Tak my jsme se už minulý víkend koupali v malém bazénku se stínidlem(mochomůrka)a Eliš byla dost nejistá a udivená,kde je.Měla tam tak cca 10cm voděnky.Po chvíli jsem ji překulila na bříško a hned začala plakat,bála se,že se utopí či co a nikdo jí nedrží,když viděla před sebou vodu a nikdo nikde,ale další dne už byla "seznámená"s bazénkem a koupala se jako divá.A samozřejmě nahatá!!! 😉 Nechápu,jak miminkům někdo může dávat plavky,proč,nechápu??!! 😒 Prostě ať prdélka dýchá 🙂

petraluk
7. čer 2008

Ahoj, tak my měli premiéru zrovna dneska. Taky jsem nevěděla, jestli dát bazének na sluníčko nebo do stínu, nakonec to vyhrál stín. Na hlavě nic neměl, ale kdyby byl na sluníčku, bez čepice bych ho nenechala. A pochopitelně bez plavek. Ani jsme je neměli, zrovna tak jako ručník 😅 . Byli jsme u tchánojc na chatě, oni tam ani nebyli, ale už minulý týden koupili malýmu bazének, tak jsme ho chtěli vyzkoušet a sušila jsem ho dekou 😅
Minulý týden měl malej dost rýmu, tak jsem to nechtěla pokoušet a raději jsme to o týden odložili 🙂

lenkazdenek
7. čer 2008

My jsme vytáhly bazén minulý týden a to ještě na balkon a na chvilku,měla sem strach,aby my malá nenastydla 😅 😅 ale pohodička,malý se to moc líbylo,chvilku byla na bříšku (to se snažila plazit)pak na bříšku,měla fakt málo vody a navíc teplejší 😉

jabber
7. čer 2008

My jsme napustili poprvé bazének minulý víkend, takový ten pro nejmenší děti, má průměr asi 80 cm a je jenom jednokomorový, takže nizoučký 🙂 . Malá seděla buď v polostínu anebo pod slunečníkem a strašně se jí to čochtání líbilo, s kelímkama a lžičkou by tam vydržela asi celý den 🙂

leninn
7. čer 2008

tak my jsme Barču už také koupali, a to normálně ve velkém bazénu u našich na zahradě, teplota asi 22 stupňů. moc se jí to líbilo, kopala jak divá 😀 😀
Nic se nestalo, nemá rýmu nic, takže budeme pokračovat, až zase bude hezky teplo. Bazén je na sluníčku, ale byla nahatá a celá namazaná 40UV a klobouček na hlavě
Fakt super, jděte do toho! 😉

lihe
7. čer 2008

Když jsou vedra, tak proč ne? Malého jsem dala do bazénku v půl roce, vodu čistou a teplou, jasně že nahatýho, stejně jsem jí dala málo a pokaždé měnila. Bazének má takovej s polštářkovitým dnem za dvě stovky, s hračkama, neklouzal, dokonce se tam mohl opřít o kraj a nad něj jsem pověsila ručník, nebo jsem stála tak, abych ho stínila...taky jsou opalovací krémy fungující normálně i ve vodě. Byl štastnej jak blecha 🙂 🙂

petule.h
8. čer 2008

můj syn se koupal ve 4 měsících v moři i v bazénu...a na zahradě v teplech v bazénku..

nensy
8. čer 2008

tak holky tady včera oršelo tak žádné koupání .a dneska je taky zataženo a zima tak taky nic tak to prubneme jindy ten bazének 😀

petule.h
8. čer 2008

odpo se třeba udělá hezky 🙂

freddyq
22. črc 2016
Uživatel freddyq je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od freddyq.

Dávám jí tričko 🙂