Masážní vanička a ultračervená lampa. Můžu je používat v těhotenství?

miksa
25. bře 2008

ahoj holky chtěla jsem se zeptat jestli můžu v těhotenství používat masažní vaničku na nohy? a taky mám pořád usazenou rýmu tak bych chtěla začít používat ultračervenou lampu, ale nevím zda se to může jestli nemůžu tím nějak ublížit miminku? máte s tím některá zkušenosti? děkuji

mywiel
25. bře 2008

Miksa mozes kludne, ved lampu nasvietis len na tvar, co sa neodporucuje je solarium. Aj masaz na nohy ti moze urobit len dobre ziadny strach. 🙂

jankapo
25. bře 2008

miksa, ja som v prvom trimestri mala tiez strasnu nadchu, a kedze som si nechcela nic kvapkat a tak, jedina cesta ako dostat vsetko z nosa von bola prave lampa....a neublizilo nam to...vsetko s mierou, ale urcite lampu mozes
a masazna vanicka je tiez podla mna ok.... 🙂 ved to len prijemne bublinky, tak co....len pekne relaxuj....ja to doma nemam, ale jej, dala by som si aj ja nozicky do vanicky.... 😵

miksa
autor
25. bře 2008

děkuji holky jste hodné tak dneska lampu použiji nebo je to hrozné ta usazená rýma večer se nedá vůbec dýchat a ta lampa je na to výborná jen jsem měla strach jestli jí můžu tak děkuji

klara_sem
2. říj 2017

ufff, tak to jsem si oddechla, jsem v posledním trimestru, poslední dobou jsem se jí bála používat

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru