Máte zkušenost s repelentním náramkem?

lenysa4
7. čer 2017

maminky máte některá zkušenost s repelentním náramkem pro dítě?

lela36
7. čer 2017

to by me take zajimalo, chystam se poridit pro dceru a pro me taky..

lenoulinkaa
7. čer 2017

Měla jsem od Dedry a nikdy vic. Na mě to bylo hodně aromatické, že mi z toho bylo špatně. Jiné už jsem nezkousela.

lucieandrlova
7. čer 2017

Měly jsme 2 pro dceru a pro mě z DM a bylo to tak strašně aromatické, že jsem to musela vyhodit... Škoda peněz!

editah222
8. čer 2017

Ten smrad, který se z těch naramku line je děsný. Ale asi opravdu fungují,protože žádné klíště se na nikoho z naší rodiny loni neprisalo. Máme chalupu u lesa a dcera měla minimálně 2 klíšťata každý rok a od doby co nosí naramek tak nic. Ale jestli je to náhoda nebo opravdu funguje nedokážu potvrdit 😉

ira82_ra
8. čer 2017

A dá se asi volně nandávat a sundávat? Nešel by třeba dát na nohu, aby to člověk tak necítil, a třeba jenom po dobu pobytu v lese? Kdyby to ta hnusná klíšťata odradilo, asi by to za to stálo...

lucieandrlova
8. čer 2017

@ira82_ra sundávat šel, ale ten smrad byl tak hrozný, že mě z něho bolela hlava i venku. Měli jsme ho na dovolené v mobilhomu a náramek byl cítit v celém mobilhomu... Museli jsme ho vynést ven.

ira82_ra
8. čer 2017

@lucieandrlova 😀 tak to asi zůstaneme u dětského repelentu z lékárny...🙂

editah222
8. čer 2017

@ira82_ra dětem ho dávám na nohu a pokud nebudete v malém prostoru tak cítit nebude 🙂 Jde dát i na kočárek.

betelgeuzz
8. čer 2017

@ira82_ra máme z DM, dá se rozepínat i upravit velikost. Voní silně po levanduli. Dcera ho teď má na škole v přírodě, takže zda funguje, nevím.

ira82_ra
8. čer 2017

@editah222 tak vidím, že názory se různí, třeba některý druh smrdí víc a jiný méně🙂. Jaký jste konkrétně měli?

editah222
9. čer 2017

@ira82_ra od Eurony. Smrdí to fest, ale na té noze to tak nevadí 🙂 A pak hned sundám a dám do sáčku.