Mazání miminka po koupání. Denně?

kacka79
27. srp 2007

Chtěla bych se zeptat na Vaše názory, co se týče mazání miminka po koupání. Mažete Vaše drobečky každý den??

krizulka003
27. srp 2007

Kacko79:
já Adýska mažu po každém koupání,máme obyčejnou modrou indulonu a jsme spokojení 🙂 🙂 🙂

konoupek
27. srp 2007

Když koupu v Balneu,malou už nemažu,spíš jsem jí v těch vedrech zasypávala obyč dětským pudrem,kvůli potničkám.A když Balneum někdy nedáme,tak mažu olivovým olejem.tak nějak to střídám,toš tak je to u nás Kacko 😉

honzina
27. srp 2007

Taky mažeme po každém koupání, máme na to meruňkový olej od Ellinoru. Toníček má místy docela hodně suchou kůži, takže myslím, že to mazání je na to dobrý.

amina
27. srp 2007

I já mažu Pepína každý den a nedám dopustit na sebamed, i díky němu jsme se zbavili suché kůže a různých drsných map na tělíčku.

kacka79
autor
27. srp 2007

Děkuji moc za vaše zkušenosti 🙂 názory na mazání se hodně různí... my taky mažeme ale hodně lidí v mém okolí zastává jiný názor..aspoň vím, že nejsem vyjímka v tom mazání..

androna
27. srp 2007

no ja mazem iba obcas asi tak kazdy 3den a podla toho ci ma suchu kožu.v porodnici ho mazali a bol opruzeny uplne vsade a ked som nemazala tak to zmizlo.tak si myslim ze az tak s tym mazanim prehanat netreba.pokozka si nato zvykne a bude sa musiet mazat cely zivot.tot moj osobny nazor. 😎

sokolka
27. srp 2007

Já teda mažu každý den. ať se koupeme nebo ne(koupeme ob den, ten druhý den jen otíráme záhyby žínkou). Jinak mažeme Johnsonem. (doufám,že jsem to napsala dobře 😖 )

niega
28. srp 2007

My taky mažeme naše 7-týdenní mimčo po každým koupání, a to slunečnicovým olejem z lékárny, lepší je ale olivový olej. Do vaničky nedáváme žádnou pěnu, používáme jen jemný mýdlo pro děti. Nicméně tohle je rada, kterou by Ti dal každý dětský lékař...

kajacz
28. srp 2007

perfektni je OILATUM, je to olejová přisada do koupele, vhodna aj pro alergiky, pak se již miminko nemusí vůbec mazat, koupit se to dá v lekarne, 500ml stoji asi 260kc

petralyskova
Odpověď byla odstraněná
Zobraz