Modrá indulona miesto rybilky. Máte skúsenosť?

ikuska26
17. bře 2008

ahoj maminy, tak chcem sa opytat, ci mate niekto skusenost, ze pouzivate indulonu na ritku? nam to poradila doktorka na zaciatku, ale neviem ci to ochrani zadocek malickeho aj teraz? je to lacnejsie a aj vonavejsie :D mazem ho len po tom ako kakal, a na noc...

co si o tom myslite?

androna
17. bře 2008

ika modra indulona je super na cele telo a doporucuje sa na tvaricku,ale neviem ci aj na zadok.ja prevencne nemazem nicim zadocek.

lenerka
17. bře 2008

ahoj

já modrou indulónu používám na dceru dost často,je velmi suchá po koupání tak jí namažu skoro celou
na noc dávám na zadeček bepanten a přes den infadolan rybylka nám moc nevoněla a dceři nevyhovovala dost byla po ní osypaná!Ale každí dítko je jiné chce to vyzkoušet!
Ale o induloně jsem neslyšela,že patří na zadeček?!

aponchie
17. bře 2008

indulona je super,mame cervenou na pusu ,modrou na telo a jeste krem do vetru na tvare.na zadek teda nevim

ikuska26
autor
17. bře 2008

hm, my sme ju uz par krat skusali ked dosla rybilka a v poho, ale chcela som si to overit, ci ju niekto pouziva...ja na indulonu na ruky nedam dopustit, ale aj napusu? cervenu myslis, tu dezinfekcnu ?

teraz mal aj trosku ekzem, ale to sa mu spravil asi po citrusoch, alebo neviem, po svieckovej , hm....dakujem za nazory holky.... 😉

andy - nicim a v poho? sebik mal na zaciatku asi 1 - 2x opruzeninky ale len male...

jajinak
17. bře 2008

V lékárně mají dětskou mast s rybím tukem Babynol,je to jako Rybilka,ale bez konzervantů a barviv.Mám s ní dobrou zkušennost. 🙂 Indulonu jsem na zadeček zkoušet nedávala,takže nevím.

mumumu
17. bře 2008

Ikuska, já viděla indulonu přímo určenou na opruzeniny, nebyla to ale modrá, tuším, že byla červená a viděla jsem ji v DM mezi jinými mastmi na zadeček. Byla červená a bylo na ní přímo napsáno, že je na zadeček 😉 . Nevyzkoušela jsem, používáme Bepanthen.

jajinak
17. bře 2008

Jj,Mumu,máš pravdu taky jsem si vzpomněla,že jsem tu indulonu na opruzeniny někde viděla a přemýšlela jsem,kde.Byla červená. 🙂

pelmisek
18. bře 2008

holky existuje opravdu indulona přímo na zadeček stojí cca 49.-Kč a já jí používám - střídáme to s Avirilem(ten je levnější) a když se hodně oprudí tak Bepanthen (na ten teda nedám dopustit)
co se týče modré indulony tak to jsem fakt nezkoušela, ale miluju 🙂 měsíčkovou (nechtíkovou) na ruce

pelmisek
18. bře 2008

jo ještě jsem zapomněla dodat, že rybilku jsem nesnášela hlavně já (děsnej smrad) a kromě toho jsem bez kouknutí vůbec nepoznala jestli něco v té plíně má nebo ne, protože to smrdělo furt stejně 🙂 🙂 🙂

cermonca
18. bře 2008

My jsme ted mely opruzelou prdku a koupila jsem prave cervenou indilonu na opruzeniny a dost se to zlepsilo.Muzu ji doporucit,jinak preventivne mame Rybylku.

draga
18. bře 2008

ikuska naše mudra doporučila indulonu obyčejnou modrou na celý tělíčko i obličejík...mě tada moc krásně voní...ale na prdelku ne...to používáme klasicku rybilku, jen když se orpudí a to se stalo snad 2x mou chybou, že jsem ho nepřebalila v noci a byl pokáklej tak jsem mazala bepanthen a dobrej ale drahej je krém sebamed 😉

ikuska26
autor
19. bře 2008

mrknem do DM , a uvidime, a na tej prdelke, sme skusali , to tiez pekne vonia, ale jelikoz som zvyknuta na zapach rybilky, tak u indulony hned neviem ci je pokakany, tak musim pozriet, hm...ale ucime sa na nocnik, a sem tam sa to podari, on ked tlaci, tak to poznam hned, ale ked je to prujmove, to nemam sancu akurat podla zapachu...

najana
19. bře 2008

holky, vyniakjící je krém na prdelku od Welledy, supr funguje a ještě navíc voní 🙂 indulonou jsme také mazali tělíčko, protože je mrňous ekzematik, tak jsem střídala různá mazadla a modrá indulona byla jedním z nich.

josefa
26. bře 2008

já jsem začala používat na zadeček modrou indulonu po tom, co mi došla ta červená k tomu určena a dobrý, nejdřív jsem ji parkrát dala na zkoušku do doby, než něco koupím, no a už je skoro vymazaná 😀 Ta červená přímo na zadeček se nám neosvědčila, se asi zkazila, po čase začala divně smrdět a změnila konzistenci 😅

ikuska26
autor
27. bře 2008

ahoj najana, maly tiez ma nejaky ekzem teraz, tak mu nechcem pridavat este aj opruzeniny, tz zatial rybilka,..a modrou indulonou mazeme a je to lepsie, ale ekzem ma dovod vo vnutri a to ma trapi....

josefa, tak na male miminko je indulona super, pretoze napr. nas prcek bol citlivy a tak sme davali aj indulonu...a striedali...uvidime ako to bude teraz...