Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Modřinky po cvičení Vojtovou metodou. Stalo se vám to?

elisbet
30. led 2009

Ahoj děvčata,dneska jsem zjistila,že má Barunka ze strany na kolínku modřinu,nejdřív jsem pátrala o co se uhodila,když ještě neleze 😒 ,ale pak mi došlo,že je to zřejmě ze cvičení!V poloze na bříšku ji mám co udržet a tak ji tu nožku na které ji mačkám body asi nějak moc tlačím,až z toho má chudák modřinu ☹ Stalo se vám to některé taky a nebo jsem takový surovec 😕

egrzuz
30. led 2009

Elis, to asi mačkáš moc nebo je malá citlivá a udělá se jí modřinka i při slabším zmáčknutí.
Nemělo by se mačkat moc silou.

elisbet
autor
30. led 2009

takže když ji nemůžu v té správné poloze udržet,mám ji radši pustit?

egrzuz
2. únor 2009

Elisbet,
dneska jsem konzultovala tvůj dotaz na rehabce, naštěstí už nemusíme chodit cvičit, tak jsem šťastná 😀
, raději malou pusť a pokus se znova dostat do té správné polohy, to cvičení není o síle, ale o hledání správné polohy. Je to složité, já cvičila rok a pokaždé mi to dalo dost zabrat. Faktem je, že větší dítko se huř ovládá při cvičení
Tak držím palce
Písni, jak to jde jo? 🙂

elisbet
autor
2. únor 2009

egruz,díky za rady a moc ti přeji,že už nemusíte cvičit 😀 Já cvičím od 3 měsíce a bohužel ještě asi dlouho budu,ted´jsem se vrátila z rehábky a tam mi řekla,že Barunka v roce určitě chodit nebude a že je na pravou stranu trochu opožděná,ale at´se nebojím,že do roka a půl až 2 let se to srovná 😒 takže cvičení ZDAR!!A k té modřince mi řekla v podstatě to samé co Tobě,ale seš moc hodná že ses mi zeptala,díky 😉

egrzuz
2. únor 2009

Nemáš vůbec zač, jim se to říká, když je to jejich práce, ale je to složité pořádně cvičit a ještě ten pláč dětí.
Já cvičila rok s Jarouškem a asi 4 měsíce s Kristýnkou.
Jarýn ještě nechodí , teprve leze. Byla jsem z toho špatná, ale vůbec nic mu neuteče. Nakonec jsem ráda, že není tak akční jako jeho sestříčka. Ta už chodí od 11měsíců a je to mazec 😉 🙂

Neboj, určitě to bude fajn. To cvičení se ti vrátí potom na malé.

Tak držím palce, ať brzo slyšíte , to co dneska my. 🙂

Jo a Jarýn jen seděl a ležel a leze od 11měsíců

Barunka je nedonošená?

elisbet
autor
2. únor 2009

Právě že není,je narozena v termínu,apargscore 10 10 10,porod a těhu bez komplikací,takže čekáš mimčo v normě 😀 a ona takováhle bouda 😝 prý to má genetický,jen nevim jak se to pozná,asi to říkají když jiný problém nevidí 😉 oba jsme s manželem celkem sportovci a jako mimča sme chodili do roka,tak fakt nevím,asi nějaký líný děda 😀 Jinak klobouk dolů,že si zvládala cvičit s dvojčátkama 😕 já kolkrát nestíhám zacvičit 4 krát ani s tou mojí "bambulkou" a taky se kvůli tomu bojím jít zatím do druhého dítěte,jak bych to zvládala a ejhle jak to jde 😉

egrzuz
2. únor 2009

Elis , ono se nedalo nic dělat. 🙂 Ale měla jsem civčit 4krát a řekla jsem narovinu,že max.3krát to stihnu jinak né a naše rehab. je v pohodě a řekla, že to chápe 😀

To my jsme teda o měsíc dříve narozený. Do druhého dítka určitě jdi, to už nebudeš s Barunkou cvičit dávno 😀

elisbet
autor
2. únor 2009

Zatím to mám jako výmluvu pro manžela,ten už bych chtěl druhé hned 😀 samozřejmě kluka 😅 Ty máš fajn,jak ti to krásně vyšlo,sice to musí být makačka,ale člověk vydrží víc než si myslí,vidˇ?Mimochodem koukala jsem na foto a jsou k sežráníííííííí 😀

Sem začni psát odpověď...

Odešli