Modřinky po cvičení Vojtovou metodou. Stalo se vám to?

elisbet
30. led 2009

Ahoj děvčata,dneska jsem zjistila,že má Barunka ze strany na kolínku modřinu,nejdřív jsem pátrala o co se uhodila,když ještě neleze 😒 ,ale pak mi došlo,že je to zřejmě ze cvičení!V poloze na bříšku ji mám co udržet a tak ji tu nožku na které ji mačkám body asi nějak moc tlačím,až z toho má chudák modřinu ☹ Stalo se vám to některé taky a nebo jsem takový surovec 😕

egrzuz
30. led 2009

Elis, to asi mačkáš moc nebo je malá citlivá a udělá se jí modřinka i při slabším zmáčknutí.
Nemělo by se mačkat moc silou.

elisbet
autor
30. led 2009

takže když ji nemůžu v té správné poloze udržet,mám ji radši pustit?

egrzuz
2. únor 2009

Elisbet,
dneska jsem konzultovala tvůj dotaz na rehabce, naštěstí už nemusíme chodit cvičit, tak jsem šťastná 😀
, raději malou pusť a pokus se znova dostat do té správné polohy, to cvičení není o síle, ale o hledání správné polohy. Je to složité, já cvičila rok a pokaždé mi to dalo dost zabrat. Faktem je, že větší dítko se huř ovládá při cvičení
Tak držím palce
Písni, jak to jde jo? 🙂

elisbet
autor
2. únor 2009

egruz,díky za rady a moc ti přeji,že už nemusíte cvičit 😀 Já cvičím od 3 měsíce a bohužel ještě asi dlouho budu,ted´jsem se vrátila z rehábky a tam mi řekla,že Barunka v roce určitě chodit nebude a že je na pravou stranu trochu opožděná,ale at´se nebojím,že do roka a půl až 2 let se to srovná 😒 takže cvičení ZDAR!!A k té modřince mi řekla v podstatě to samé co Tobě,ale seš moc hodná že ses mi zeptala,díky 😉

egrzuz
2. únor 2009

Nemáš vůbec zač, jim se to říká, když je to jejich práce, ale je to složité pořádně cvičit a ještě ten pláč dětí.
Já cvičila rok s Jarouškem a asi 4 měsíce s Kristýnkou.
Jarýn ještě nechodí , teprve leze. Byla jsem z toho špatná, ale vůbec nic mu neuteče. Nakonec jsem ráda, že není tak akční jako jeho sestříčka. Ta už chodí od 11měsíců a je to mazec 😉 🙂

Neboj, určitě to bude fajn. To cvičení se ti vrátí potom na malé.

Tak držím palce, ať brzo slyšíte , to co dneska my. 🙂

Jo a Jarýn jen seděl a ležel a leze od 11měsíců

Barunka je nedonošená?

elisbet
autor
2. únor 2009

Právě že není,je narozena v termínu,apargscore 10 10 10,porod a těhu bez komplikací,takže čekáš mimčo v normě 😀 a ona takováhle bouda 😝 prý to má genetický,jen nevim jak se to pozná,asi to říkají když jiný problém nevidí 😉 oba jsme s manželem celkem sportovci a jako mimča sme chodili do roka,tak fakt nevím,asi nějaký líný děda 😀 Jinak klobouk dolů,že si zvládala cvičit s dvojčátkama 😕 já kolkrát nestíhám zacvičit 4 krát ani s tou mojí "bambulkou" a taky se kvůli tomu bojím jít zatím do druhého dítěte,jak bych to zvládala a ejhle jak to jde 😉

egrzuz
2. únor 2009

Elis , ono se nedalo nic dělat. 🙂 Ale měla jsem civčit 4krát a řekla jsem narovinu,že max.3krát to stihnu jinak né a naše rehab. je v pohodě a řekla, že to chápe 😀

To my jsme teda o měsíc dříve narozený. Do druhého dítka určitě jdi, to už nebudeš s Barunkou cvičit dávno 😀

elisbet
autor
2. únor 2009

Zatím to mám jako výmluvu pro manžela,ten už bych chtěl druhé hned 😀 samozřejmě kluka 😅 Ty máš fajn,jak ti to krásně vyšlo,sice to musí být makačka,ale člověk vydrží víc než si myslí,vidˇ?Mimochodem koukala jsem na foto a jsou k sežráníííííííí 😀