Může miminko s rýmou na procházku? Teplotu nemá

grainne
24. únor 2008

Může miminko s rýmou na procházku, když nemá teplotu? 😕

petraluk
24. únor 2008

Grainne určitě může, je to lepší než ho zavřít doma v nevětraným bytě. Ptala jsem se na to mudr 😉 Jenom nechodit mezi lidi, jen ven na procházku a obléknout dle počasí 😉

grainne
autor
24. únor 2008

Díky za ujištění. Dnes je tam fakt nádherně a já bych to nerada prošvihla. 🙂

petraluk
24. únor 2008

Nemáš zač 😉

gabca1
24. únor 2008

Maminy, my máme taky slabou rýmu, trochu odsáváme. Má od rána, ale zvýšenou teplotu 37,1. Nevím jestli je to normální a jestli taky můžeme ven. Díky za radu.

siima
24. únor 2008

Měly jsme rýmu od středy a teplotku kolem 37, dr mi řekla, že na procházku určitě jo, protože se tam mimi líp dýchá. A ještě prý doma vypnout topení a zvlhčovat vzduch mokrými ručníky.

aponchie
24. únor 2008

urcite ano,je tam nadherne jak na jaro a urcite se mu bude lepe dychat venku.doma bych vypla topeni a trosku vetrala pres den.na rymu je nejhorsi suchy vzduch.postylku mirne zvednout u hlavicky(treba knihama podlozit) a na topeni nebo susak vlhke rucniky nebo oprane pradlo aspon

kejka
24. únor 2008

Dávám na topení taky ručník a pokapu ho Eukaliptem nebo Citronelou-olejíčky.Krásně to voní a líp se prckovi dýchá.Pokud nemá teplotu,tak jdeme alespoň na procházku.Dr.mi poradila dát na spaní Nurofen sirup-může je od rýmy bolet hlava,to znáte i nás od rýmy občas bolí. 😉

aponchie
24. únor 2008

jj nurofen je super

zuzik.3
24. únor 2008

holky a můžeme jít ven i když má malá krom rýmy i kašel, teplotku taky tak kolem 37?

aponchie
24. únor 2008

zuzik asi jo kdyz bude v kocarku pekne zabambusenej.je tam opravdu jak na jare skoda bejt doma.mate nejake leky na ten kasel?ja bych hodne caje davala akorat a klidne si zasla ven kupte si nekde kafe do kelimku a bezte do parku 😀

kejka
24. únor 2008

JJ šla bych tak na hodinku určitě.Jen bych to nepřeháněla kvůli tomu kašli. 😉

zuzik.3
24. únor 2008

na kašel mám stoptussin a do nosu nasivin. Včera kašlala tak usilovně že se několikrát pozvracela a i hned poté co jsem jí sirup dala. Dneska naštěstí ťuk ťuk zatím nic, ale dát jí ten sirup do pusy byla měkná dřina, nechce ho.
Venku je právě tak nádherně že je to hřích nevyrazit ven, ale nerada bych jí zas nějak přitížila.

aponchie
24. únor 2008

ja myslim ze jak rika kejka na hodku max dve se nic nestane vzduch je teplej takze ji to drazdit nebude.zajdete do Zlinanky nebo do trhu se projit 😀 nejsou u kanady kolotoce treba?

kejka
24. únor 2008

Zuziku určitě jí nepřitížíš,bude nabalená v kočárku a čerstvý vzduch jí udělá jen dobře.Ten sirup je hnusnej-chuťově,tak se jí nedivím,že ho nechce. 😒 Nasivin je dobrej,jen ho chce tak po pár dnech změnit-třeba Otrivin,četla jsem,že na je na něj návyk a pak nepomáhá.Dobrej sirup na kašel je Hedelix,ale ne každýmu děcku pomůže.Zkus koupit i ten olejíček/květinářství/ a můžeš jí ho kápnout i peřinku,pyžámko.Fleky to nedělá a fakt se líp dýchá.Lahvička stojí kolem 70kč a vydrží hodně dlouho.

zuzik.3
24. únor 2008

tak my teda razíme ven dokud je tam hezky, nejsem přímo ze zlína, tak o kolotočích nevím. Díky holky za rady 😉

oveckanecka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
aponchie
24. únor 2008

tak co jak ste dopadli?

pradlenkahalenka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
berynka
24. únor 2008

Ahojky Grainne 🙂 , já si taky myslím, že ven můžete (nejen dnes) 🙂 . Hlavně ať je malej v teple a nefouká na něho.

kacka79
24. únor 2008

Ahojky, tak mi chodíme ven pořád, i když nám zrovna není OK... jen když jsme měli velkou horečku a venku byl mráz tak jsme vynechali... jsme venkovní typy 😀

grainne
autor
25. únor 2008

Procházka byla super a prckovi se rýma nijak nezhoršila, takže můžu ´všem ostatním marodům doporučit vyrazit ven. 😉

aponchie
25. únor 2008

to vis ze jo ,ja kdybych rekla ze sem drandila s malou ktera mela 5dni 6hodin po venku v breznu tak me ukamenujou 😀 denne 4az6hodin venku pac doma je k nevydrzeni 😝 za kazde situace krom horecky prujmu a zvraceni a i to zvraceni je lepsi nekde na trave nez doma 😀 😀 😀