Můžu dát dceři kaši? Umělé mléko došlo

pismenka
28. říj 2008

mamči, prosím vás, kdo jste tady. Poslechla jsem svého muže a nesjela jsem si dnes pro UM tak že je tak na jednu dávku pro malou na dnes v noci a nic. Říkal jak to vystačí - jááááá blbá ho poslechla a ted tady jsem vynervovaná, nemám jí co dát, už nekojím. Myslíte, že jí můžu naředit slabounce kaši? nemám láhev na kaši, jíme jí už lžičkou. Prosím poraďte mi někdo. Jinak asi sjedu do noční lékarný až do prahy. Dávám mu jmen tomu mímu 😢

majenka
28. říj 2008

Já zatím jen kojím, ale nemáš v blízkosti kamarádku či sousedku s malým dítětem? V nouzi bych zazvonila i na sousedku, kterou znám jen od vidění a vím, že má malé děcko...

ria80
28. říj 2008

no když už dáváš něco jiného,tak jí dej místo mlíka kaši.nebo ji nařed to by taky šlo.nebo proč je problém.prostě ráno dostane místo mlíka něco jinýho.

pismenka
autor
28. říj 2008

poslala jsem jim smsku o kterých vím že krmí UM, ale neodepsali. Jestli nejsou vzůru, jenže zrovna jim spí mimi celou noc, tak že asi spí☹( Hádám se tady s přítelem, já bych ho nejradši zabila................................☹(
udělali jsme tady tu kašičku tekutou - větší dírku do lahve. No uvidíme.

jabber
28. říj 2008

já bych vyslala do lékárny nebo supermarketu jeho, když to takhle zvojtil 😅 😉

majenka
28. říj 2008

Tak ať to zvládnete! A na chlapa už příště nedej 😀 , sama dobře odhadneš situaci 😉 (i když myslím, že po dnešku už budete mít doma vždy jedno balení v zásobě 😉 ). Papa a držím palce 😉

pismenka
autor
28. říj 2008

díky moc, papa

sarinkam
28. říj 2008

jo, dej ji tu kasi v te same hustote jako davas UM, nebo si na priste kup presnidavky, nebo co jinaho hotoveho mala basti, jako zeleznou zasobu.

dont_speak
28. říj 2008

pismenka, mě se to stalo jednou, tak jsem si ráno přivstala a zajela do nonstop lékárny.

nensy
29. říj 2008

já bycj jí tu kašičku pokud nemáš doma UM udělala a dala normálně na lžičku pokud ti už papá

ivulinda
30. říj 2008

pismenka když dáváš malé UM tak proč si ho nekoupíš at máš do zásoby???? 😕 🙄

alishia
30. říj 2008

pismenka : ja bych teda zavolala manzelovi, poradne ho servala, a donutila k tomu aby okamzite privezl UM domu, ze mala/maly nama co jist. At si to zaridi chytrak sam. Nebo bych si sjela do lekarny nebo drogerky, nebo jak radi holky dat kasi.

agnesska
30. říj 2008

ivulinda-nejsme všichni dokonalí 😀

andy80
30. říj 2008

V 7 měsících bych klidně dala řidší kaši

lenkazdenek
30. říj 2008

já myslím že v 7 měsících kaše není problém 😎 jednou se nic nestane

kristi
30. říj 2008

naredenou kasi v klidku, taky se mi to parkrat stalo.....

pismenka
autor
30. říj 2008

ivulidno souhlasím s agnesskou, prostě jsme to neodhadli. Samo že ted už budu obezřetnější.

ivulinda
30. říj 2008

pismenka nemyslela jsem to nějak špatně,jen jsem tím chtěla říct,že by bylo dobré kdyby sis dělala zásoby nic víc!tak se nezlob

luckahr
30. říj 2008

pismenka, a jak jste to nakonec vyřešili? Jinak já bych taky dala kaši, řidší do flašky nebo normálně lžičkou 🙂

pismenka
autor
31. říj 2008

ivulindo já se nezlobím 😀 ale vytrestalo mě to 😀
vyřešili jsme to tou kaší řidší a stačilo jí to.

ivulinda
31. říj 2008

pismenka ok 🙂