Náplast Emla při napichování oušek. Máte zkušenost?

suki
14. únor 2008

Ahoj holky, chci se zeptat, jestli jste některá využily použít náplast Emla při napichování oušek. Chci malé nechat píchnou ouška u doktora a on mi to nabídl, prý to ouška znecitliví a holčičky pak píchání nebolí. Vyzkošela jste to některáa a jak vaše malé reagovaly?

suki
autor
14. únor 2008

děkuji 🙂

suki
autor
14. únor 2008

tak jsme to pročetla a o naušničkách tam nikdo nic nepíše, tak kdyby někdo něco věděl, napište mi to sem prosím, děkuji 🙂 😅

mikca
14. únor 2008

ahoj já nechala Emlou ouška namazat...museli jsme čekat hodinu a pak jsme to píchli a uplně v pohodě..malaá řvala jen když jí pevně chtli jinak nic necítila..slyšela jsem že náplasti jsou docela velké a na ouško moc nejdou..takže mast můžu vřele doporučit 🙂

suki
autor
14. únor 2008

super díky moc jsem ráda, možná jsme to spletla já , vlastně teď nevím, ale i doktor asi spíš říkal mast, než náplast. tak jsem teď mnohem klidnější 🙂 Nechám to malé určitě udělat s tou mastí 😉

bihan
14. únor 2008

Ono je to celé popletené, lebo náplaste sa volajú Emla a krém Elma 😉 My sme natreli krém na ušká, po hodine sme ich dali nastreliť a ťažko povedať, či cítila bolesť, alebo bola len prekvapená, že sa s ňou niečo deje, každopádne jej vybehli dve slzičky, trošku si poplakala ale odchádzali sme s úsmevom od ucha k uchu 😀

suki
autor
14. únor 2008

bihan super tak to snad zvládnu a hlavně malá aby to zvládla 🙂