Náplast Estrahexal, máte zkušenost?

salenas
18. dub 2016

Ahoj,máte některá zkušenost s těmito náplastmi? Připravuji se na Ket,zajímá mě,kolik jste si jich lepily a zda pomohly k nárustu děložní sliznice.Vedlejší účinky ?Předtím jsem brala estrofem,vůbec nezabral.Díky

cartago15
27. dub 2016

@salenas možná pozdě, ale třeba někomu pomůže. Sliznice u mě skoro atrofická a po Estrofemu max 6mm, nasazeny náplasti, ze začátku cyklu 2 naráz, po dvou dnech další 2 náplasti a pak už jsem jela po 3 náplastech a sliznice ukázková 🙂

salenas
autor
27. dub 2016

pozdě určitě ne! Já lepím dvě na dva dny,den pauza,zítra mám kontrolní ultrazvuk,mám strach. Musela sis píchat něco na ředění krve kvůli náplastím nebo ne? Je mám napsané v protokolu,ale nevím proč, strašně moc díky za odpověď!

cartago15
27. dub 2016

@salenas nn na krev nic, genetika nám vyšla dobře. V pondělí večer nalepím a ve čtvrtek večer je měním, pak zase měním v neděli a u mě žádné období bez náplasti není. U mě UTZ nedopadl nejlépe první, tak mi právě v dalším cyklu dali 2 náplasti, 2 náplasti a pak jsem už lepila po 3, ukázková sliznice a struktura 🙂

salenas
autor
27. dub 2016

@cartago15 tak doufám,že jsem to nějak nepopletla..já mám všechny výsledky z krve pořádku,nevím o žádné nemoci,ale v příbaláku jsem četla,že ty náplasti můžou způsobovat embolii,tak jestli kvůli tomu,nevím. Ted ve mě hlodá červík,jestli jsem mudra dobře pochopila,když říkal den pauzy

jen22
25. dub 2020

Dobrý den prosím o info, jak tu píšete, že jste měly 2 nebo 3 náplasti, jednalo se o Estrahexal 25 nebo 50? Já jsem to dostala již před měsícem od dr., Estrahexal 50, a teď si nepamatuju přesně, kolik těch náplastí mám brát, a je víkend a já do CAR nemůžu volat, je krize a nejsou tam. Abych nějak tu dávku nepodcenila nebo nepřestřelila! Moc děkuju!