Od kdy může kojenec puding?

radkapl
24. led 2008

ahoj od kdy může kojenec puding? A nemáte někdo recept na domácí přesnídávku,tam myslim patří puding,že?Malé je sedm měsíců. díky

sveva
24. led 2008

Radkapl tak ja som malej uvarila puding až okolo 9 mesiaca a to zo sojového mlieka.

junovka
24. led 2008

Radkal . skus sa pozriet do temy Recepty, uz sa to tam rozoberalo 😉

junovka
24. led 2008

soja je poriadny alergen 😎 😉

Pudingy sa odporucaju davat az vtedy, ked sa zacina pit krav.mlieko 😉 A to asi okolo 2 rokoch.

niega
24. led 2008

Já osobně bych pudink nebo domácí přesnídávku s pudinkem dělala tak, že bych nepoužila v obchodě prodávaný pudink, ale pouze kukuřičný škrob. Ale vlastní zkušenost zatím nemám...

sveva
24. led 2008

Junovka podľa mňa je soja asi taký alergén ako každá iná potravina. 😉

kristi
24. led 2008

ja delam domaci cca 2 tydny

aponchie
24. led 2008

klidne i pred rokem ale nedas tam cukr asi ne? 😀 a kako a tak ale moje mala mela rada domaci presnidavku z jablek s piskotama tak nevim puding neji doted pac ji nechutna 😒

junovka
24. led 2008

sveva, kazda potravina neni alergen 🙂 😉

vanila
24. led 2008

A preco sa nesmie davat puding do 2 rokov? Ja malemu ho robim už od 9 mesiaca a mu chutí lebo kase my na vecer nechce.

junovka
24. led 2008

vanila a zcoho mu robis?

apricots
24. led 2008

tak mě doktorka řekla na prohlídce v osmým měsíci, že už jí ho můžu dávat, akorát ho musím udělat z kojeneckýho nebo mateřskýho mlíčka, ne z kravskýho. a v literatuře sem to našla taky.

livka299
24. led 2008

Ja malemu robim puding z kravskeho mlieka asi od roka, no ale dokopy to bolo asi tri krat.... 😅

junovka
24. led 2008

ja si len neviem predstavit prevarit Nutrilon a vsypat tam fareb.puding, ktory obsahuje rozne farbiva. 😕

vanila
24. led 2008

ja som zo zaciatku robila do francuzskeho mlieka. po 10 mesiaci s kravskeho.

vesi
24. led 2008

mňa sa pýtala Dr. načo jej chcem dávať puding, že z nej bude "buchta" 🙂

junovka
24. led 2008

do francuz.mlieka si vsypala puding?Oooooo, kravske to nie 😖

stanka3
24. led 2008

A puding co sa robi s vodou? Necitala som sice zlozenie, tak mozno mate niektora skusenosti.

junovka
24. led 2008

stanka.su aj vodove pudingy 😉 🙂

vanila
24. led 2008

raz som si vcasopise mama a ja precitala ze mozem spravit do dojcenskeho mlieka puding tak som to robila. kamoska ma chlapca kojeneho a ta mu s nutrilonu robievala biele polievky. ja si nemyslim ze je to nieco zle.

junovka
24. led 2008

mna to tiez zaujima, preto tu diskutujem s vami 😉 .Biele polievky robievam aj ja z Nutrilonu.Ja neviem, dajako mi to nepasuje.Skusim sa najprv pozret v obchode na zlozenie pudingu-normal aj vodovy. 😉 😅

emjee
24. led 2008

kuk https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

od prispevku riuska • 1d, 11tt • 22. jan 2008 o 14:18
neviete my poradit kedy a aky puding mozem davat ? mame teraz 9mesiacov

predsnidavka https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

junovka
24. led 2008

vanila. a aku prichut si davala?Lebo ani jedna mi nepasuje 😖 😉

linda02
24. led 2008

tak to já dělám úplně obyčejně a hlavně rychle, normálně rozvařím ovoce většinou jablíčka a banány a po době rozvaření s vodou to rozmixuju a buď zavařím do skleniček a nebo dám po vychlazení do lednice do plastové krabičky a toť vše. 😉 Nic těškýho jsou mnohem chutnějšíí, a sladší než kupovaný a hlavně cena za málo penez maximální množství. 🙂 teda chápete mě že jo. 😅

vanila
24. led 2008

jahodovy a trochu som ho osladila

junovka
24. led 2008

linda, to je vyziva-predsnidavka.To robim aj ja 😉

Cukor u mnna tiez neprichadza do uvahy 😖 Do roka by sa nemalo cukrit 😉

linda02
24. led 2008

junovka: jo vím jen, že se ptala radkapl na recept na přesnídavku 😉

vanila
24. led 2008

To ja viem ale niekedy to ani vela cukru nebolo a zjedol to.

kasis
24. led 2008

Ahojte ja som vcera robila puding z Alnatury, je to cisto kukur.skrob a 0,2% vanilkova aroma, ziadne farbiva ani ecka. Spravila som ho do vody a ked trosku vychladol pridala som UM podla toho kolko vody som dala. Do misky som dala piskoty nalamane a banan popuceny a zaliala pudingom a maly sa isiel popucit. Robila som ho aj bez cukru 😉

stanka3
24. led 2008

junovka ved ja viem, ze su vodove pudingy, len ma zaujimalo ci ich mozeme davat detom a od kolkeho mesiaca 😉 mrkni na to ak pojdes do obchodu 🙂
linda - aj ja to robim takto. Myslim, ze je zbytocne tam pridavat cosi na zahustenie a podobne ako je v inych receptoch.

adicka
25. led 2008

ja varim malemu puding s riadnym mliekom,predtym som robievala do sunaru a kupovala aj sladky moment-ten je do vody a strasne mu chuti. 😉 citala som ,ak sa bojite,ze dietatu od pol roka sa moze robit aj zlaty klas 🙂