Od kdy může miminko rozmačkaný banán?

listicka85
24. únor 2010

Chtěla bych se zeptat, od kolika týdnů, měsíců může miminko ochutnat rozmačkaný babnán?? Nebo rozmixovaný v mlíčku?? Kamarádka dávala od 6 týdnů a to se mi zdá brzo.......

alenalbc
13. zář 2012

No pane...!! Znám i takový případ, že mimčo dostalo svíčkovou s knedlíkem. Nekojit je strašně pohodlný a je tisíc důvodů, proč s tím skončit, aspoň co slýchám. Nestačím se divit. Pro svoje dítě a jeho zdraví udělám co budu moct a do půl roku nedostane kromě prsu nic než fenyklový čaj. A že ho neukrmím? Blbost, příroda si to reguluje šikovně. A pro maminky, co kojit opravdu chtějí a nejde jim to je spousta odkazů na laktační poradce, linku kojení...

ygem
18. črc 2013

elastiq
20. srp 2013

my jsme s banánem také nikdy problém neměli, malé chutnal, zácpu jí nikdy nezpůsobil, s podáváním jsme začali od půl roku věku malé

m_ij_ka
8. říj 2013

v šiestom týždni dávať dieťaťu rozmačkaný banán tak to sa mi zdá dosť opovážlivé 😝 , ja by som sa bála , aby sa mi dieťa nezadrhlo. Skôr by som odporučila od takéto piateho až šiesteho mesiaca prikrmovať postupne, nie naraz 🙂

awely
10. dub 2014

Dobrí den maminky,
zaujímavé však je že kašičky a výživy s príchuťou banánu sú od 4 mesiaca.

anetuli
13. srp 2014

No nam je 5.mesicu a prikrm davame od ctvrteho mesice..i doktorka nam rekla at zacnem davat zeleninu... A hlavne muj nazor je zkusit se ma vse. Jak pak zjistime na co je nase dite alergicke...rodice nas krmili od tri mesicu vsim co bylo i to co meli oni k obedu jen nam to rozmixovali...a jsme zdravi.tak proc nasim detem nedoprat...kdyz se to nebude solit,peprit a sladit tak to neublizi...to je muj nazor

131415161718
27. říj 2015

ahoj holky mám téměř 6měsíční mimčo, nevíte někdo jestli jí můžu dát líznout lízátka dík

claire90
27. říj 2015

@131415161718 to jako fakt? 😖 jako na olíznutí lízátka neumře, ale je to fakt zbytečný. Jen cukr, nic to tomu drobkovi nedá, tak proč to dělat? Však lízátek se ještě nalíže až vyroste...

annapavelkovaml
14. říj 2016

Anetuli první rozumný názor. ..

velikost
7. kvě 2020

@listicka85
My banánek dávali teď, moc mu teda nejede , malému je 4 a půl měsíce tvářil se u toho jak kdyby byla 3. Světová válka 😂 ale jinak všechno v pohodě teď budu jenom čekat jestli se neosype, moc doufám že ne, příští týden se mu chystám dát jablíčko tak uvidíme jak bude reagovat a myslím si že je dobrý nápad zkusit třeba 3 lžičky a pak to nechat až na ten šestý měsíc Malý měl tak pět lžiček a úplně v pohodě ale banán byl úplně všude.A pevně doufám že bude vše v pořádku 😊💞🙂🙂🙂