Od kdy se dětem dává pod hlavičku polštář?

daasik
12. čer 2008

nevite, od kdy se ma diteti davat pod hlavu polstar? SLysela jsem, ze miminkum se davat nema, tak malej spi jen na prosteradle na rovne matraci, ale nevim, jak dlouho to tak ma byt, poradite nekdo?

atreides
12. čer 2008

cca od roku? sama nevím

yanik
12. čer 2008

chytré knížky říkají, že až když se miminko dokáže samo posadit

petule.h
12. čer 2008

já začala až v roce...když dostal svou postel... Je vidět, že po tatínkovi nebude, pač polštáře má rád...
jinak samo když je dítě nastydlé, tak bych mu ho dala pod hlavu, aby se jim lépe dýchalo

nensy
12. čer 2008

no já teda nevím ale prej od roka 😀

kacka79
12. čer 2008

Tak nám bude rok a Filípek se celou noc točí v postýlce, malý polštářek - úplně placatý tam má ale hlavu na něm nee 🙂)

iwca
12. čer 2008

Naše malá má polštářek v postýlce od narození jen tak postavený a ani teď když jí bude rok si neumím představit že by na něm spala, protože jí občas v postýlce najdu v takových polohách že mám co dělat abych se nezačala smát 😀

svoma
12. čer 2008

Ahoj,my máme v postýlce polštářek taky jen jako dekoraci a nedovedu si představit,že by ho měla pod hlavičkou,ono by to ani nešlo,podle těch jejích poloh. 😉 Ale slyšela jsem,že nejdřív po prvních narozeninách. 🙂

zanetka82
12. čer 2008

Tak mam skoro 2leteho chlapečka a na polštaří nespí. 😉 Dr. nas v tom podporuje že čím později tím líp 🙂

petraluk
12. čer 2008

Tak já slyšela a učila se ve škole, že nejdříve od 2 let, ale čim dýl, tím líp 😉

petule.h
12. čer 2008

no můj syn se mnou když spí v manželské posteli 210/210 , tak se v noci taky točí a občas i spadne přes zábrany...na místě spát neumí, ale na nízkém polštáři usne, každopádně, jakmile v noci špatně dýchá, chce to polštář

daasik
autor
13. čer 2008

dik, tak ja ho zatim davat nebudu, stejne vetsinou cestuje v postylce kolem dokola 🙂