Od kolika měsíců jste dávali dítě do polosedu?

hanach93
14. čer 2014

ahoj holky chci se zeptat od kolika měsíců jste dávali dítě do polosedu ve sporťáku? díky

katyxq
14. čer 2014

nejde o věk, ale o to, jak je na tom dítě motoricky 😉 - https://www.modrykonik.cz/group/1830/

ivasad.
14. čer 2014

Až se uměly samy posadit. Do té doby byly mé děti v korbičce. Cca v 9m.

eldrag
14. čer 2014

do mírného polosedu až v 7. mesíci nevešel se do hluboké korby a chtěl čučet, jinak až si sami sednou.

sonik05
14. čer 2014

Do sportaku jsem davala malou od 6 mesicu,ale mela jsem ho plynule polohovatelny az do lehu. Do polosedu bych nedala dokud si samo mimco nesedne.

lucifereeek
14. čer 2014

až sama seděla, cca 9měsíc

frantiska85
14. čer 2014

Malý seděl v 5 měsících a toužil čučet, zároveň už se nevešel do hlubokého kočárku, šel tedy do sporťáku. Nesnese polosed, vyžaduje co nejvíc sedět.

tkanicka
14. čer 2014

Dceru pred sestym mesicem. Jinak by mi rozbourala kocarek. Syna ze stejneho duvodu v sedmi mesicich. Ani jeden se posadit neumel. Ale davala jsem jen lehce prizvedlou polohu, ze videli ven. V autosedackach byl ten sed vetsi. Na spani jsem pokladala do lehu. A jak se rika, ze maji byt na brise, kdyz nechteji byt na zadech. Tak v zime ve fusaku to podle me neslo a na brise chteli byt oba vicemene jen na zemi na dece, kde to melo nejaky smysl.

mafeska
15. čer 2014

sporťák do polo/sedu jsem dala až když dcerka sama seděla. Ve sporťáku se vozila od 6 měsíců (korba byla malá) ale opěrku měla danou do lehu 🙂

hojda
15. čer 2014

Až když samostatně seděli, takže u nás celkem pozdě až v 10 měsících, naštěstí jsem měli sporťák, který jde do úplného lehu, takže to nebyl problém.