• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ohřívačky lahví. Máte zkušenost? Používám mikrovlnku

6. září 2007 
Ahoj, chtěla jsem poradit, kdo máte ohřívačku lahví a jaké s ní máte zkušenosti. Já dosud ohřívám vodu v mikrovlnce a pak namíchám UM, ale říkám si, že ohřívačka by možná byla lepší. vždy stejná teplota mlíka. Díky za radu
6. zář 2007 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
abych řekla pravdu, ohřívám v mikrovlnce a jsem s tím daleko spokojenější než s ohřívačkou. Měla jsem Philips a dělalo mi problém najít vždycky tu správnou teplotu (ono to bylo i na vyvařování a musel se ten knoflík otočit).Tohle mi přijde mnohem jednodušší.
6. zář 2007 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já měla taky ten philips, ale byla jsem spokojená.
Jinak teď už dělám mlíko málo, takže si převařím v konvici vodu, vydrží dlouho teplá a když není, tak jen cvaknu po vypínači na pár vteřin a má to zase optimální teplotu, pak jen smíchám s práškem.
Nebo si vždycky naliju vodu do termosky a mám ji teplou celý den
6. zář 2007 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, to s tou termoskou jsem dělala taky. Pak jsem to jenom dolila studen a bylo to. Taď to tak dělám jenom na cestách :slight_smile:
6. zář 2007 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám Tefal baby, a po 3 měsících jsem to málem reklamovala, spínala se sama, musíme vytahovat šňůru ze zásuvky. Co jsem našla papíry, tak se umoudřila,a zase funguje, ale myslím že kvalita za cenu 1200,- neodpovídá. Pak máme Tefal baby ohřívačku do auta, a ta je fajn, jen musíme počítat s tím, že se voda nahřeje tak za 20 min jízdy. Ale pak vydrží dlouho, protože je tam takový termoobal. Takže stolní nedoporučuji, do auta ano.
6. zář 2007 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
my jsme vyzkoušeli všechny možné způsoby přípravy umělé výživy až se mi osvědčila jedině termoska s převařenou vodou tak akorát, pak to smíchat s práškem a za minuty je to hotové. Když už není voda v termosce tak teplá, tak mám úplně obyčejnou ohřívačku lahviček za 150,-Kč z mimibazaru, tak to tam na 2.min. dám a je to zase teplé. Když jsem viděla ty ceny ohřívaček v obchodech, tak jsem šla do kolen, to bych těch několik tisíc za to nedala, je to zbytečný. Když jsem byli v nemocnici, tak tam měli prostě tu úplně obyčejnou ohřívačku za pár korun a byla super, nepotřebovali žádný AVENT, Tefal...
6. zář 2007 v 15:40  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
mám taky ten philips 3v1 a jsem spokojená. Používání mikrovlnky pro děti by vydalo na celou další diskuzi. Já říkám jen v kryzové situaci rozhodně ne pravidelně. Je spousta pokusů který potvrzují nevhodnost mikrovlky i jen na ohřev vody.
6. zář 2007 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
já ani nevím co to je za tip, mám ji z MMB a jsem s ní naprosto spokojená :grinning:
6. zář 2007 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek