Ohřívačky lahví. Máte zkušenost? Používám mikrovlnku

macek13
6. zář 2007

Ahoj, chtěla jsem poradit, kdo máte ohřívačku lahví a jaké s ní máte zkušenosti. Já dosud ohřívám vodu v mikrovlnce a pak namíchám UM, ale říkám si, že ohřívačka by možná byla lepší. vždy stejná teplota mlíka. Díky za radu

schnek
6. zář 2007

Ahojky,
abych řekla pravdu, ohřívám v mikrovlnce a jsem s tím daleko spokojenější než s ohřívačkou. Měla jsem Philips a dělalo mi problém najít vždycky tu správnou teplotu (ono to bylo i na vyvařování a musel se ten knoflík otočit).Tohle mi přijde mnohem jednodušší.

dashak
6. zář 2007

Já měla taky ten philips, ale byla jsem spokojená.
Jinak teď už dělám mlíko málo, takže si převařím v konvici vodu, vydrží dlouho teplá a když není, tak jen cvaknu po vypínači na pár vteřin a má to zase optimální teplotu, pak jen smíchám s práškem.
Nebo si vždycky naliju vodu do termosky a mám ji teplou celý den

schnek
6. zář 2007

Jo, to s tou termoskou jsem dělala taky. Pak jsem to jenom dolila studen a bylo to. Taď to tak dělám jenom na cestách 🙂

myval
6. zář 2007

Já mám Tefal baby, a po 3 měsících jsem to málem reklamovala, spínala se sama, musíme vytahovat šňůru ze zásuvky. Co jsem našla papíry, tak se umoudřila,a zase funguje, ale myslím že kvalita za cenu 1200,- neodpovídá. Pak máme Tefal baby ohřívačku do auta, a ta je fajn, jen musíme počítat s tím, že se voda nahřeje tak za 20 min jízdy. Ale pak vydrží dlouho, protože je tam takový termoobal. Takže stolní nedoporučuji, do auta ano.

lendy1
6. zář 2007

Ahoj,
my jsme vyzkoušeli všechny možné způsoby přípravy umělé výživy až se mi osvědčila jedině termoska s převařenou vodou tak akorát, pak to smíchat s práškem a za minuty je to hotové. Když už není voda v termosce tak teplá, tak mám úplně obyčejnou ohřívačku lahviček za 150,-Kč z mimibazaru, tak to tam na 2.min. dám a je to zase teplé. Když jsem viděla ty ceny ohřívaček v obchodech, tak jsem šla do kolen, to bych těch několik tisíc za to nedala, je to zbytečný. Když jsem byli v nemocnici, tak tam měli prostě tu úplně obyčejnou ohřívačku za pár korun a byla super, nepotřebovali žádný AVENT, Tefal...

kotatko
6. zář 2007

Ahoj,
mám taky ten philips 3v1 a jsem spokojená. Používání mikrovlnky pro děti by vydalo na celou další diskuzi. Já říkám jen v kryzové situaci rozhodně ne pravidelně. Je spousta pokusů který potvrzují nevhodnost mikrovlky i jen na ohřev vody.

majka07
6. zář 2007

já ani nevím co to je za tip, mám ji z MMB a jsem s ní naprosto spokojená 😀