Parní hrnec. Vaše zkušenosti, recepty? 🙂

petule33
29. pro 2010

ahoj maminky,chtěla jsem se zeptat jaký máte zkušenosti s parním hrncem🙂a popř.recepty 🙂

dexonka
4. led 2011

take by me to zajimalo,ted jsme si koupili a nejak nemam fantazii.............

petule33
autor
7. led 2011

@dexonka a jaký máš?já tam zatím vařila pro malého mrkev květák a brambory a druhou dávku jsem mu dala rýži kuřeci maso a mrkev a byl spokojenej a dokoce mu to i chutná ale chtělo by to nejaké inspirace.-)

teddyx2
8. led 2011

ahoj, my ho máme doma taky, ale zatím jsem v tom malý nic nedělala. Zajímalo by mě, jestli používáte bio kvalitu nebo dáváte miminkům normálně věci kupované v krámě?

caki
13. led 2011

ahoj holky, ja v parnim hrnci odvarila total celou stravu od prvnich prikrmu...nedam na nej dopustit....vse jsem tam nahazela, klidne i rovnou z mrazaku a pak to jen maly mixla...a i sobe jsem tam teda hoooodne varila...ted uz moc ne, ale obcas nejaky ten zeleninovy "blivajz" v tom maly udelam... :D

monapink
13. led 2011

ahoj,nam jsou, teda zatim, jen dva mesice,ale uz ted o nem take zacinam premyslet..jen nevim zda se vyplati jej koupit,zda mi nebude doma jen prekazet 😀 Mozna bych se naucila i zdraveji varit 😵 Varim dobre,tvrdi ostatni,ani ja si nemyslim,ze spatne,ale taaaaaaaaaaak hrozne nezdrave 😉

petule33
autor
13. led 2011

já dneska v tom delala bramburky s cuketou pro kubika a supr je to fakt raz dva🙂na příkrmy uplne supr a myslím že když budem zkoušet tak se v tom naučím i jiné veci 😀 😀