Pijem umelé mlieko

yenneferwitcher
3. zář 2019

Dobrý deň. Bude to možno zvláštna otázka ale nikde na internete na ňu neviem nájsť odpoveď. Strašne my chuti detské umelé mlieko. Nikdy som sa nad tým nezamýšlala že by to mohlo škodiť. Ale priateľ my povedal že to račej nemám piť. Myslíte že by my to mohlo škodit? Ďakujem 😉

lolam10
3. zář 2019

Jako ze v nej je neco jedovateho?a proto se dava detem?je to mleko plne vitaminu a je drahe a pit se muze😉

trule
3. zář 2019

Mozna se po nem vic pribere, ale jinak nevidim problem;)

nevima
3. zář 2019

Bude hodně tučné to ano, ale jinak komplex vitamínů dobrý 👌🏻

merope
3. zář 2019

Já dopíjím, co drobek nevypije. Teda pokud mi to dřív nevypije chlap. Jako 50 za litr, přece to nevyliju a špatné to fakt být nemůže.

denca033
3. zář 2019

@yenneferwitcher tak kdyby to nebylo zdraví dobrý a plne vitamínů tak se to asi nedává dětem ne. Takže si myslím že v pohodě pijte

yenneferwitcher
autor
3. zář 2019

Ja som to vedela 😉 priateľ sa bojí aby som nebola previtaminovaná keď ešte kojím 😂😂

ah1234
3. zář 2019

Zaujimave, my sme mali Bebu, Hipp a asi 5 roznych Nutrilonov a chutovo mi prisli dost hnusne 😁 som nevedela ze to niekto dospely pije dobrovolne 😁
Inak nemyslim ze ta to mlieko nejako ovplyvni ci uz pozitivne alebo negativne, ak sa nim neprelievas po litroch. Rozhodne lepsie si dat pohar UM jak snickers 😂

leilinka1234
3. zář 2019

Když jsem hlídala dětičky, za mých studijních let, tak jsem jim ho taky pila :D ale dělala jsem si ho hezky večer, když spaly, z plnotučným mlíkem 😂😂 mňam mňam :D jj, to byly ty časy, kdy jsem měla 50 kg a mohla jsem jíst a pít, co jsem chtěla :D tak na zdraví 🙂

michaelllas
5. zář 2019

@yenneferwitcher Rozhodně ti nijak neublíží😉 V podstatě jak říká @ah1234 😉