• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polštářek s třešnovými peckami. Užily jste ho?

9. února 2014 
Maminky chtělá bych Vás poprosit,máte některá zkušenost s polštářkem s třešnovými peckami(na prdíky a bolení bříška)?Máte ho některá?Užily jste ho?
Díky za reakce :slight_smile:
25. kvě 2010 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja ho mam, ale na svoje zada, aje moc fajn. Miminkum taky urcite pomuze
25. kvě 2010 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katusko, používáme a docela často, úžasná věc na bříško :wink:
25. kvě 2010 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
děkuju za info.Určo ho pořídíme :wink:
25. kvě 2010 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
doporučuji! za málo peněz hodně muziky. :slight_smile: Dáváme i preventivně, miminku se to líbí a na bolavé bříško to fakt zabírá.
25. kvě 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
katusko mám ho a super věc, na bříško pomáhal a malý s ním rád ležel, vždycky s ním hezky usnul :slight_smile: takže za mě určitě pořid
25. kvě 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já s ním byla moc spokojená.
Úplně nejvíce mi pomohl při nahřívají prsou před kojením.
Dala jsem ho vždycky na chvíli do mikrovlnky a pak si pár minut před kojo nahřála prso. Malýmu to pak líp teklo.

No a když měl prdíky, dávali jsme taky, ale řekla bych, že to nemomáhalo.
Nám nejvíc na prdy pomáhal gel flatulín, na ten nedám dopustit.
25. kvě 2010 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
určitě skvělá věc na všechny bolístky mimča ale i tebe :wink: a hlavně stojí pár kaček takže bych zase až tak moc jeho pořízení neřešila i kdybys ho použila jen 1x tak těch pár korun tě bolet nebude :wink:
25. kvě 2010 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja ten polstarek mam uz docela dlouho a ted ho vyuzivam docela casto - na prsa, kdyz tvrdnou, na brisko malymu. Navic se to da pouzivat i jako chlazene - na hlavu na migrenu je to jedinecne :wink: Meli to i v porodnici, kde jsem rodila, bezne k pouziti, v takove nahrivaci skrince.
25. kvě 2010 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, už jsem o něm slyšela, ale nějak úplně nevím, jak funguje. Může mi to někdo popsat? A vím, že se dá koupit v DM, nevíte za kolik ajestli i někde jinde? Děkuji budoucí mamina pořizující výbavičku :slight_smile:
26. kvě 2010 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojky my ho využili hodně. V DM ho mají. Malá mi trpěla na bříško a když i teď má bolení tak bříško nahříváme. Já ho dávám do mikrovlnky nahřát dle typu mikrovlnky nám stačí 15sekund. a je nahřátej :slight_smile:
26. kvě 2010 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme polštářek měli s pecičkama z třešní...používali jsme ho na bříško a k tomu kapali Espumisan. Tahle kombince nám pomáhala na bolení...takže doporučuji oboje...
6. únor 2014 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky máme a používali jsem při novorozeneckých kolikách, které naštěstí moc dlouho netrvali a jelikož jsem synkovi polštářek pořídila rovnou jako hračku medvídka a jsme zimní tak jsem ho využili i později a na noc jsem mu ho dala nahřát a pak ho pěkně hřál kamařád Bárny v postýlce :slight_smile: Doporučuji
9. únor 2014 ve 23:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
skvělá věc, já určitě doporučuji!
9. únor 2014 ve 23:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek