Polštářek s třešnovými peckami. Užily jste ho?

katuska85
25. kvě 2010

Maminky chtělá bych Vás poprosit,máte některá zkušenost s polštářkem s třešnovými peckami(na prdíky a bolení bříška)?Máte ho některá?Užily jste ho?
Díky za reakce 🙂

kristi
25. kvě 2010

ja ho mam, ale na svoje zada, aje moc fajn. Miminkum taky urcite pomuze

ivika18
25. kvě 2010

Katusko, používáme a docela často, úžasná věc na bříško 😉

katuska85
autor
25. kvě 2010

děkuju za info.Určo ho pořídíme 😉

nellygray
25. kvě 2010

doporučuji! za málo peněz hodně muziky. 🙂 Dáváme i preventivně, miminku se to líbí a na bolavé bříško to fakt zabírá.

smardik
25. kvě 2010

katusko mám ho a super věc, na bříško pomáhal a malý s ním rád ležel, vždycky s ním hezky usnul 🙂 takže za mě určitě pořid

mikulka
25. kvě 2010

Já s ním byla moc spokojená.
Úplně nejvíce mi pomohl při nahřívají prsou před kojením.
Dala jsem ho vždycky na chvíli do mikrovlnky a pak si pár minut před kojo nahřála prso. Malýmu to pak líp teklo.

No a když měl prdíky, dávali jsme taky, ale řekla bych, že to nemomáhalo.
Nám nejvíc na prdy pomáhal gel flatulín, na ten nedám dopustit.

strouzek
25. kvě 2010

určitě skvělá věc na všechny bolístky mimča ale i tebe 😉 a hlavně stojí pár kaček takže bych zase až tak moc jeho pořízení neřešila i kdybys ho použila jen 1x tak těch pár korun tě bolet nebude 😉

mmmk
25. kvě 2010

Ja ten polstarek mam uz docela dlouho a ted ho vyuzivam docela casto - na prsa, kdyz tvrdnou, na brisko malymu. Navic se to da pouzivat i jako chlazene - na hlavu na migrenu je to jedinecne 😉 Meli to i v porodnici, kde jsem rodila, bezne k pouziti, v takove nahrivaci skrince.

zvirka
26. kvě 2010

Ahoj, už jsem o něm slyšela, ale nějak úplně nevím, jak funguje. Může mi to někdo popsat? A vím, že se dá koupit v DM, nevíte za kolik ajestli i někde jinde? Děkuji budoucí mamina pořizující výbavičku 🙂

wacinka
26. kvě 2010

AHojky my ho využili hodně. V DM ho mají. Malá mi trpěla na bříško a když i teď má bolení tak bříško nahříváme. Já ho dávám do mikrovlnky nahřát dle typu mikrovlnky nám stačí 15sekund. a je nahřátej 🙂

polkaklarka
6. únor 2014

My jsme polštářek měli s pecičkama z třešní...používali jsme ho na bříško a k tomu kapali Espumisan. Tahle kombince nám pomáhala na bolení...takže doporučuji oboje...

hanka208
9. únor 2014

Taky máme a používali jsem při novorozeneckých kolikách, které naštěstí moc dlouho netrvali a jelikož jsem synkovi polštářek pořídila rovnou jako hračku medvídka a jsme zimní tak jsem ho využili i později a na noc jsem mu ho dala nahřát a pak ho pěkně hřál kamařád Bárny v postýlce 🙂 Doporučuji

cinky
9. únor 2014

skvělá věc, já určitě doporučuji!

bbubble
20. únor 2017

ahoj holky, taky uvazuji nad polstarkem. mikrovlnku ale nepouzivame, da se nahrat i nejak jinak nebo je to pouze do mikrovlnky?