• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Posílení imunity miminka. Nemáte nějaký tip?

3. listopadu 2009 
Ahoj,nemáte nějaký tip jak dobře posílit imunitu u miminka?Nám je 8.měsíců.
3. lis 2009 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, nevim, jestli to funguje, ale Megafyt dela detsky caj na posiĺeni odolnosti s echinaceou(trapatkou)
jo a kojeni samozrejme :wink:
3. lis 2009 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
no podla mna je dobre na imunitu kazdodenne prechadzky a citala som ze aj plavanie babatiek posilnuje imunitny sistem
3. lis 2009 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Určitě čerstvý vzduch, plavání, echinaceový sirup je taky dobrý a já používám pro sebe i děti ještě rakytník - pro sebe v medu a pro děti do jogurtu. Hodně je ale dáno geneticky.
3. lis 2009 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
kojenie, cerstvy vzduch..atd..ziadne vit.ci tabletky
3. lis 2009 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
děkuji za tipy no my už bohužel nekojíme
3. lis 2009 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,

skusal niekto otuzovat uz male babatko? ak ano, akym sposobom ste to robili, kedy zacat atd...aky bol vas pocit? nazor lekara...atd,

budem vdacna za kazdy prispevok

:wink:
3. lis 2009 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
dajda , kup si , sirup echynacea; + vitamin C, tym je aj konzervovana, bez alkoholu.. a je od 6 mesiaca.. chutovo lahodka;. :wink:

najdi si , na www.hanus.sk

alebo v lekarni.. stoji , do 100 korun.. :wink: odporucam naozaj u nas osvedcene uz 2 roky.. :wink:
3. lis 2009 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
kafulienka my otuzujeme iba pri vernom kupani...postpne casom znizujeme teplotu vody..nepoviem ti koilko,nemeriame ju :slight_smile:
3. lis 2009 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kafulienka, my otužujeme už od mala - na konci večerního koupání pustiš pod vodu studenou vodu ze sprchy. Postupně tím zvykáš děti na studenější a pak je koupeš v čím dál méně teplé vodě. Na plavču se otužují tak, že na konci hodiny pustí do bazénu ledovku a děti v tom ošploucháme:slight_smile:
3. lis 2009 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
dajdda super jsou probiotické kapky,zlepší travení a posíli imunitu..nebo nejake vitamíny,my jsme davali při nachlazení multi tabs sirup od 1 mesíce
3. lis 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj dajdda, my sme navštívili homeopatičku, lebo už ma išlo z tých chorob poraziť, takže my sme prešli na homeopatiká, je to síce trošku dlhodobejšia záležitosť a aj drahšia, ale čo by človek neurobil pre tych našich drobcov :wink:
3. lis 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky moc děkuji
erikasadek:o těch kapkách už jsem slyšela,tak to asi vyzkoušíme.
3. lis 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek