Potrat, mohla by pomoct šalvěj?

atomovekotatko
3. srp 2017

Ahoj holky.
Vcera jsem byla v nemocnici pro silne krvaceni. Dle ms 8+6. Bohuzel miminko se neukazalo a uz 3 tydny tam je nersostouci gestacni vacek. Podle doktora jde o samovolny potrat. Trosku me poboliva bricho jak kdyby mela prijit ms. Dnes odpoledne jsem ale prestala krvacet uz spis spinim. V pondeli mam jit na kontrolu a jestli to neodejde,tak na revizi. Rada bych aby to odeslo samo. Cetla jsem,ze pry salvej by mohla pomoct. Mate zkusenost?
Rada bych kdyby se to nakonec teda rozjelo samo.
Moc dekuji za rady,zkusenosti 😉

jezz1e
3. srp 2017

Zkus hodně horkou vanu a červené víno, mně se tím potrat rozjel, ale teda předtím už jsem špinila.
Bylinky a jídla, co se v těhu nedoporučují, protože způsobují stahy dělohy, by taky mohli pomoci - zázvor, skořice, máta..

atomovekotatko
autor
3. srp 2017

@jezz1e no ja uz trosku zase krvacim. Zkusim to vino. Vana se mi moc nechce kdyz krvacim. Nebo mam?

jezz1e
3. srp 2017

Tak ono je to v podstatě stejné jako menstruace, takže si taky můžeš vzít na koupání tampon, ale nebála bych se ani té vany, pokud ti není ekl, že jí možná trochu znečistíš...Když se dá do vody rodit...
Držím palce, já nakonec na revizi stejně musela.

sangina
3. srp 2017

mezi tzv.potratové bylinky patří rozrazil,majoránka,semena petržele,bazalka...držím pěsti at Vám dá malé sbohem samo...😉

bzubzalka
4. srp 2017

@jezz1e zázvor mě překvapuje, při prvním těhu jsme si kupovala na nevolnost zázvorová lízátka

jezz1e
4. srp 2017

@bzubzalka To jo, zklidňuje žaludek, ale neměl by se užívat ve větším množství, protože zahřívá.
https://www.vitalia.cz/clanky/bylinky-v-tehoten...

oveckaluky
4. srp 2017

To mě mrzí ☹ držte se...

hani1234
4. srp 2017

To mě mrzí , pamatuji si tě ze skupiny . To jsme tedy dopadly stejně. 😞 Přeji , ať je příště vše v pořádku .

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru