Prevence pro 3 leté dítě proti kašli, rýmě. Poraďte

aaabbbc
15. bře 2010

Ahoj maminy, poradte mi nějakou prevenci pro dítě, vitamíny, kapky....jako prevenci. díky

iloha
15. bře 2010

my jsme měly nejdříve immunoglukan, ale nějak se neosvědčil, teď jedeme ve vironalu a zatím super.

iloha
15. bře 2010

jo a na rýmu sterimar s mědí.......jen pokud se objeví rýma - má antibakteriální a antivirotické účinky 😉

iloha
15. bře 2010

jako prevenci nebo spíš na vyčistění nosíku - obyč vincentka ve spreji a krásně si vyčistí nos-ráno i večer

ivika18
15. bře 2010

co otužování 😉 ?

radka.m.
15. bře 2010

ivika-asi tak nějak 😉 otužování a vitamíny ve formě ovoce a zeleniny jsou jasně daleko lepší a účinnější,než kdejaký preparát 😉 😎

romana29
16. bře 2010

Určitě ovoce, dostatečný pohyb na čerstvém vzduchu. Jestli někdo chce investovat do výrobků, tak prosím, jsou různé a různě účinné. My jednou vyzkoušeli nějaký na posílení imunity a hned dostal rýmu 🙂
Ale tuto zimu měl jenom 3x rýmu a jednou byl nemocný, ale bez antibiotik.
Už i loni jezdil celou zimu v kočárku bez fusaku, méně se oblékáme - méně v porovnání s jinými dětmi, když vidím, z čeho je matky vyslíkají 🙂, ovoce a zeleninu miluje a musíme mu ji dávat až na konec jídla, protože napřed vždycky sní ji a potom nechce dojídat "normální" jídlo.

Takže souhlasím s ivikou a radkou - pohyb, otužování, ovoce a zelenina 🙂 .

zevina
16. bře 2010

doporučuju řeřichu 🙂 má plno vitamínů, na chlebíku chutná, navíc tříleté dítě bude bavit ji na misce pěstovat

kdysi v "Sama doma" ji nějaký host vychvaloval až na půdu a tvrdil, že když se jí denně, tak člověk není celou zimu nemocný, my ji pěstujeme pravidelně a nevím jestli je to zrovna řeřichou, ale je pravda že malý měl rýmu naposled v někdy červnu 😉
a každopádně ho baví sypat semínka na vatičku, pozorovat jak roste, zalévat, nebo si ji i sám ustříhnout a posypat chleba

http://www.varime-detem.cz/clanky/detail/13

bajnokova
16. bře 2010

Ahojka určitě to otužování má něco do sebe
Já měla hrozný problémy s holkama neustále nemocný fort dokola vždycky to skončilo antibiotika tak jsem hledala a hledla až jsem našla od října máme nasazené super přírodní produkty nechci tady dělat reklamu kdyby jsi chtěla vědet ví napiš do IP.

kubinkov
16. bře 2010

Mám léty osvědčenou Echinaceu a v době chřípek dávám po ránu cca 10 kuliček Oscilococcinum ( homeopatika).

renusiq
27. led 2014

aaabbbc my používame přirodní produkty z aloe vera na imunitu vitaminy KIDS,ktore obsahují hodne zeleniny a ovoce a když uz neco přece jen tak přirodni antibiotikum z aloe vera🙂a určite taky otužujeme jak píše romana29