Přípravek na komáry u kojenců. Který je vhodný?

tytyta
24. črc 2009

Ahojky,
chtěla bych se zeptat jestli používáte nějaký přípravek na odpuzení komárů.Mam sedmi měsíční holčičku a je strašně požraná.Chtěla bych jí nějak pomoct,aby na ní nešly.Koušou jí hlavně v noci,vždycky se tam nějaký vloudí.A jaký přípravek je kdyžtak vhodný nebo přímo s kterym máte zkušenost.Díky za odpověď.

fim
25. črc 2009

já koupila na dovolený na Lipně takové cosi do zásuvky od Chicca a to funguje na principu ultrazvuku. Píšou, že se to dá používat jen v našich zeměpisných šířkách a že to není 100% účinný, ale i tak jsem spokojená. Za a) právě proto, že se neprsej, jak je to nejlepší, a za b) je to neúčinný asi tak 1 komár týdně. Tak to se fakt dá vydržet. A hlavně jsem ráda, že to právě není žádná chemie. 🙂 Jinak mají i na baterky - ale pod stan teda fakt neplánuju a jinde zásuvky máme. 😀
Jinak se mi líbí ten nápad s Tea Treečkem, musím ho koupit. Asi v lékárně, že? 😕

tytyta
autor
25. črc 2009

Tak my jsme vyzkoušeli to od chicca.Musim říct,že zatim další štípanec nepřibyl 🙂 .Tak snad to taky funguje 🙂

petja
26. črc 2009

homeopatika Ledum palustre nebo Blatta orientalis.Nasadit např. na 10-14 dní,potom vysadit,spolehlivé po celou sezonu

shaula
27. črc 2009

Petja, prosím tě, a jak ty homeopatika účinkují? Moc mi není jasné, jak to, že když zbaštím pár tabletek, tak na mě celou sezónu nepolezou komáři... To jako pak ze mně bude vycházet nějaký "odér"? Aby to pak neodradilo i lidi 😀 😀 (jen vtip samozřejmě🙂 Ale tomu účinku fakt nerozumím...

shaula
27. črc 2009

A ještě dotaz - ty homeopatiky by působily i proti klíšťatům?

shaula
27. črc 2009

Právě jsem zjistila, že Blatta orientalis je šváb obecný... To je vyráběné ze švábů?!
A ještě - v jakém ředění ta homeopatika mají být a jaké je dávkování?

aponchie
27. črc 2009

ted je neco v letaku rossman drogerie pro deti repelent ,ale uz si nepamatuju nazev 😝 ani to neni drahe,ale asi to nebude zadnej med ..spis bych zkusila ten tea tree

denisa31
29. črc 2009

holky a jakou životnost má to Chicco? Přece jen to bude šetrnější než ten Raid, tak bych to taky chtělal zkusit, navíc každých 14 dní kupuju novou náplň, takže se to léto prodraží

petja
29. črc 2009

Shaula,ano,blatta je šváb,je na předpis,mě ho mudra napsala.Funguje to přesně tak,jak píšeš,přes kůži to odpuzuje klíšťata. Na komáry především Ledum palustre 9CH,dávej 1*denně granulku po dobu 10 dní,poté opakuj po měsíci.U Blatty to mám vyzkoušené,že po mě lezl klíšťák,pořád lozil,ale neměl vůbec tendenci se přisát,to by dříve nehrozilo,mají mě docela rádi 😀