Přístroj proti komárům. Je vhodný pro děti?

bramburka
11. čer 2008

😀 Já nevím, jak se tomu říká, ale jde mi o to, zda je vhodný pro děti ten přístroj do zásuvky proti komárům, děkuji. Mám 7,5 mesíční díte. 😀

mimakro
11. čer 2008

My používame raid. Deti boli vždy od neho čo najďalej, na izbe boli otvorené dvere a okno. Lepšie ako štípance od komárov, na ktoré majú obaja veľmi škaredé reakcie.

jandalinka
11. čer 2008

bramburka:já to řešila a uvažovala o tom před týdnem,kdy už začalo teplo a bydlíme blízko rybníka,takže u nás jsou komáři hned jak se oteplí a nikdo mi pořádně nemohl říct,zda je to vhodné v místnosti pro malé děti-kojence nebo ne a spíš mi všichni i v obchodě říkali,že na krabičce nic nepíší a než aby mimi píchl komár,tak klidně používat a hlavně u otevřeného okna.Já dám na večer při otevřeném okně,ale pak dávám ventilačku ať na malou zase netáhne,takže už tak spíme týden a nevím,zda jí to nějak neublíží,ale snad ne 😒 Jo a je to odpuzovač komárů 😉

monika6e
11. čer 2008

holky, nemáte někdo zkušenost s tím novým odpuzovačem komárů od Chicco? To by snad mimčům nemělo vadit. Mají dva, jeden do zásuvky a druhý ultrazvukový na kočárek... 😕

iza
11. čer 2008

chicco vyrábí sepiál "odkomárovávač" vhodný pro děti
http://www.babyexpert.cz/produkt/odpuzovac-do-z...

anchsunamun
11. čer 2008

My to vyřešily tak, že máme nad postýlkou moskytiéru.Myslím že Ikea jí má taky. Taky, jsem měla z těch odpuzovačů v zásuvkách strach. Mě totiž samotné z nich bolí hlava.

bramburka
autor
11. čer 2008

to je dobrej nápad, mě šlo o řecko, já jí přes postylku hodim moskytieru na kočárek, ale jestli to bude držet na tý jejich.

No my to delame tak, ež dokud svitime a tak tak to máme zapnuty, kdyz pak zhasnu a jdem spat, tak to vyndavam, ony ty komáři snad jsou za svetlem.

titkovamiriam
11. čer 2008

my ficime tiez na reide 😀 😀

skolara
11. čer 2008

ja som tiez nechcela reid do zasuvky aj ked v tehu som ho v lete v spalni mala lebo som mala 25 stipancov jeden cas 😝 no hroza
Teraz to vyriesim sietkou na okno v spalni tak snad pomoze 😉

bramburka
autor
11. čer 2008

ono se dá koupit v OBI taková sítka se suchými zipy a tou oblepíš okno. Jenže my těch oken máme asi 6, a velkých, no, tak takhle to spis rešíme na chalupě.

ina.b
11. čer 2008
petule.h
11. čer 2008

já dávám, každopádně biolit do zásuvky...jinak by jsme byli opravdu strašně poštípaní, o dovolených nemluvě

janina77
22. čer 2008

Neviete mi niekto poradit, kde na Slovensku, najradsej cez internet, by som zohnala ten Chicco odkomarovac do zasuvky s ultrazvukom? Z ciech uctuju take postovne, ze nemam chut to odtial objednavat ☹.

Inak mam na mysli toto: http://www.malvik.cz/Na-doma/bezpecnost-lekarna...

Dakujem za vsetky tipy.

anesim
22. čer 2008

Ja nemám presne toto, ale z tejto sady mám krém proti komárom a také pero, keď už niečo poštípe. Kúpila som to v obchode s detským tovarom a pekne to voní 🙂

janina77
23. čer 2008

ved to, ze na SK som videla to pero, aj gel po ustipnuti, ale tie pristroje nie ☹.

skolara
23. čer 2008

janina77
a co tu http://www.malvik.sk/Na-doma/bezpecnost/Zanza-N...
je to ta ista stranka ale slovenska tak skus 😉

elly
23. čer 2008

Ja mam detskou sitku na postylku.... 😉

nikitazak
23. čer 2008
janina77
23. čer 2008

skolara, to mas pravdu, to som zistila aj ja 🙂, ale: za dobierku uctuju 452 SK - co je viac ako stoji ten pristroj, a postovne ak platis prevodom na ucet 377 Sk, no a k tomu si pripocitaj poplatok za prevod alebo uhradu do CR, takze to nevyjde leacnejsie ako ta dobierka ☹ ☹ ☹

assimilate
11. zář 2008

Ja ten prístroj do zásuvky proti komárom od Chicco mám, pracuje na základe ultrazvuku, nemusí sa pri ňom vetrať, je ekologický, pokryje plochu cca 15 m štvorcových... ibaže nejako to neúčinkuje na tie komáre, asi je ten ultrazvuk slabý, normálne pri tom vydrží aj náš pes ležať a to je psie uško citlivejšie na ultrazvuk...

anke
11. zář 2008

ahoj, muzu potvrdit, ze ten pristroj Chicco do zasuvky je fakt na nic, zbytecne vyhozene prachy ... nebo mame hluche komary

andulka4
11. zář 2008

MÁM CHICCO ODKOMÁROVAČ DO ZÁSUVKY I DO KOČÁRKU A NEDOPORUČUJU

NEPOMÁÁÁÁHÁ

coriven
11. zář 2008

taky jsem do zásuvky nic nechtěla, ale když už jsem jednu noc co půlhodky stávala a komáry zabíjela, tak sem pořídila Raid.
než jde malá spát, tak to tak na 15 min. zapnu při otevřeném okně do zásuvky, pak vyvětrám, nic cítit nejde a komáři sou fuč - konečně, ale asi bych to zaplé v místnosti s miminkem nenechala - nemám v to důvěru 😕

monika6e
11. zář 2008

potvrzuju, ze Chicco vyrobilo peknej kram. Chci ho jit vratit, je to NAPROSTO k nicemu!!!! Ma to mit dosah 25m2, loznici mame malou a presto jsme postipany vsichni tri!

anke
11. zář 2008

my mame loznici asi 12m2 a funguje to jen tesne u zasuvky se mi zda ... po dnesni noci je maly na rucicce dostipany az mam strach - asi 10 stipancu, chudinka mala ... snad z toho nebude jeste nejaky problem ...

cori: my mame biolit, ale mne to smrdi ... asi 2x jsme to zapnute meli - jednou primo i v loznici, protoze uz se to nedalo (nedalo se vedrem dychat - mame doma pres 30st, kdyz jsou horka) a tak jsme meli otevrenou ventilacku a pusteny ten biolit a pak jednou jsme to nechali v obyvaku (mame velkou mistnost kuchyn+obyvak dohromady - tak tam to snad nevadilo, to vyvanulo) ... na krabicce zadne varovani neni, ale taky to moc nemam rada, dokonce jsem pak v tom obyvaku umyvala hracky ktere cuca, mela jsem strach aby to na nich nebylo .... kdyz jsem byla tehu, tak jsme to ale zapnute meli, to jsem jeste nevedela a netusila

ted jsme prave poridili to Chicco a to je fakt naprd - ani UV lampa proti komarum nefunguje - to jsme taky zkouseli a navic je to kram osklivej ...

ale co pouzivat, kdyz se nic nesmi a nebo to nepomaha? ja nechci aby byl takhle dostipanej, mam strach ... udelat site do oken by stalo cca 8-10tis. u nas a na to teda nemame :-/

coriven
11. zář 2008

my sítě máme, ale v podkroví ne a pokud tam nevyvětrám tka je tam fakt hnusně 😖 a fakt se divím, že ty potvory komárovité vyletí až do 4patra - prevíti 🙄
já v podstatě o tom Raidu ani nevím, nejde vůbec cítit, ale vadí mi to pocitově, přece jen se to vdechuje a kdoví co je to za chemii...
ještě jsem dělala, aby komáři nešli na malou, tak sem spala bez přikrývky - no a to sem teda byla podžoganá docela fest 😲 😢 , ale na malou naštěstí nešli 😅

zatím to moje zapnutí Raidu - vyhubení komárů a následné vyvětrání zabírá, zatím se tam žádný neobjevil...

gucz
11. zář 2008

mne doktorka detská vyslovene odpudzovače hmyzu (chemické) zakázala, vraj je to nápor na pľúcka dieťaťa, hlavne ak je to v noci pustené aj 12 hodín, tak to ani nepoužívame. Ale moja dcérka mala po narodení problém s pľúckami. Máme sitá, stačí.

bubba
11. zář 2008

u nas cele leto,prisne zatvaranie dveri,vetranie iba cez sietky a nemame ani muchy ani komare 😉 sem tam sa pritrafi to 2 h.pred spanim pustim raid zavrem izbu,necham tam hmyz skapat,vypnem,vyvetram a ide sa spat 😀 celu noc som to este ani nemala pustene nikdy...susedovci maju cely den pootvarane dvere,okna v kazdej izbe raid v zastrcke cely den a komare ich stipu aj tak 😅

amelias
11. zář 2008

ahojte.mi pouzivame do zasuvky raid.ani ja som to nechcela pouzivat,ale ked mal maly 3 stipance na tvaricke,tak som to zacala pouzivat.pred spanim to aspon na hodinu zapnem a potom riadne vyvetram.inac sa to asi neda riesit.PS:vsade na oknach mame sietky

morningdew
4. črc 2013

super sa osvedcil ultrazvukovy odpudzovac komarov. prenosny. da sa zavesit na kocik, alebo pouzit ako privesok. Je vhodny aj pre novorodencov... je ekologicky, ziadne nezdrave vypary, ludske ucho neobtazuje, zato komare jeho zvuk nenavidia... vrelo odporucam.. jeden taky prave predavam, jeden mame zbytocne navyse..