Repelenty pro děti. Doporučte

nursik
9. čer 2008

Používáte repelenty pro svoje batolata? Můžete doporučit nějakou značku?
Naše malá totiž už měla svoje první klíště od našich ze zahrady 😖

petule.h
9. čer 2008

nursík, já koupila v lékárně vloni takovu výbavu pro klíš´tata, je to v takové tubičce, stálo to cca 300,- a je tam od pinzety pro vodičku, líh...a taky mám jodidovou tyčinku...nicméně já mažu offem

kejka
9. čer 2008

Ahoj.
Taky jsme měli klíště.Koupila jsem PUFÍK od Naturu-je to přímo dětský voňavý spray-rozetře se po tělíčku a může se stříknout i na oblečení-nenechává skrvny.Je na klíšťata,komáry,mouchy,mravence a jiný hnusy.Stojí kolem 60kč.Mají ho v Hypce,Tescu.

nursik
autor
9. čer 2008

Peťul, výbavičku x klíšťatům máme kvůli psovi 😀 , ale já potřebuju prevenci 😎

petule.h
9. čer 2008

jasný.. 🙂 naštěstí na nás klíště zatím nevlezlo, máme chatu u nymburka, což je dost frekventovaná oblast...zatím nemažu ničím, jen krémem na Opalování..uvidíme...

radost
9. čer 2008

taky používám Off

maja26
10. čer 2008

Nám v lékárně prodaly repelent od Alpy,ale tam není o klíštěti nic napsané tak nevím jestli se nespletla já si všimla až doma 😒 nevím jestli bych raději neměla koupit ten off?

maja26
10. čer 2008

tak je to proti klíšťákum teď jsem si to našla 😉

danca81
27. čer 2008

já jsem koupila v lékárně ANTIMOSKYTO - repelent ve spreji, který zajištuje efektvní ochranu kůže proti klíšťatům, komárům, ovádům. Je určen pro děti 🙂

abdejl
8. čer 2020
Uživatel abdejl je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od abdejl.

Zkusím oživit diskusi, ať nezakládám stejnou, a zeptám se, jestli máte někdo dobrou zkušenost s nějakým přírodním repelentem (účinkuje, na co, apod.)