S dvouměsíčním miminkem k vodě. Šli byste do toho?

xsuzzi
31. kvě 2008

Holky prosím o radu 😨
Nám jsou teprve dva měsíce a zrovna se s manželem bavíme,že by jsme dnes jeli k vodě.O nás,ale nejde,že jo 😅 myslíte,že je dobré brát miminko v takovým vedru ven?I,když do stínu,ale do vedra 😨 šli by jste do toho???Moc děkuju za odpovědi 😵

majina
31. kvě 2008

lluci.... 😀 Podle mě máš pravdu! sice mu už je 14 měsíců ale i tak se o něj bojím jako by měl 14 dnů... sluníčko a vedro je hrozné pro dospělé natož pro děti!

alterna
31. kvě 2008

presne tak...,

llucinka
31. kvě 2008

maji a alterna: Určitě, mě to doktorka přímo zakazovala, abychom chodili ven v takovém počasí, a to jsme starší než dva měsíce. Dětem je nejlépe doma, kde mají celkem stabilní teplotu, jak píše api, do auta, kde je teď 40, pokud ho nemáte v garáži, zapínat klimu, což je ještě horší, pak zase ven. Tak to bych fakt neriskla. 😖

kutululu
31. kvě 2008

no koukám že sem nepatřím,myslela sem to dobře... 😢

majina
31. kvě 2008

my jsme si prostě dneska dopoledne hráli na balkóně v bazénku... malému se tam líbilo, nasadila jsem mu mokrý klóbrc, udělala čajík, stín a byl spokojený.... k obědu toho ani moc nesnědl, ani se mu nedivím v tomhle vedru a kolem půl jedné usnul a spí do teď, probudil se jen 2x na pití a zase si lehnul.... myslím si že je rád že spinká 🙂 vyměnila jsem mu plínku co měl přes hlavičku protože už byla skro suchá, namočila pár plen co má za té postýlce a je jak andílek 😀

proč ho tahat na rozpálené ulice??? 😅

kaciska
31. kvě 2008

kutu-na jednu stranu máš pravdu ale zase není dobré pro ty miminka být v dusném prostředí...

xsuzzi
autor
31. kvě 2008

holkýýý tak my nejedeme 😅 budeme dneska hezky doma v chládečku 😀
ale k nám na koupadlo,kdyby bylo otevřené by jsme šli 🙂
Jinak tady je přes 30,slunečná obloha celá,děsný vedro,takže fujky 😝 ale Našemu malinkýmu to asi moc nevadí,pač jak ho položím do kočárku,tak je tuhoň 😅 myslím,že to snáší hůř doma 😅

majina
31. kvě 2008

xsuzzi... podle mě je to dobře 🙂

anke
31. kvě 2008

holky, u nas doma je 27 a venku 27, malej rve v kocarku i venku ... takze u nas by to bylo jedno 😀 ... kdybych mela jistotu, ze bude na koupaku chladneji od te vody a bude tam stin, tak bych jela 😉

xsuzzi
autor
31. kvě 2008

my nejdeme,pač tatínkoj se nechce do toho vedra 😅
on to špatně snáší,asi hůř než miminko 😅 😅 😅

llucinka
31. kvě 2008

xsuzi: dobré rozhodnutí 😉

majina
31. kvě 2008

nevím, je to jaždého věc ale my třeba vyrážíme na prochajdu tak za těch 30 minut, malej se už probudil, teď zrovna papká, ještě přebalit, obléknout... no ty kraťasy a tričko nebude dlouho trvat a razíme nakrmit labutě 😀 😀 😀